Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 11.01.2019

Classe 300X13E: WIDEODOMOFON SMART WI-FI

Podpis zdjęcia
Classe 300X13E jest nowym wideodomofonem ze zintegrowaną łącznością Wi-Fi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala mu komunikować się ze smartfonem z systemem Android lub iOS. Dzięki dedykowanej, darmowej aplikacji, można w łatwy i intuicyjny sposób odbierać połączenia na smartfonie oraz obsługiwać inne funkcje systemu wideodomofonowego.
linia
Główne funkcje i zalety:
 1. Transfer wywołania z systemu wideodomofonowego na smartfon
 2. Łączność Wi-fi
 3. Ekran dotykowy o przekątnej 7 cali
 4. Aparat głośnomówiący (bez słuchawki)
 5. Montaż na ścianie lub na podstawce biurkowej
 6. Dostępna kolorystyka: jasna (biała) i ciemna (antracyt)
 7. Obsługa przychodzącego połączenia
 8. Otwarcie zamka
 9. Aktywacja panelu zewnętrznego / przegląd kamer
 10. Sterowanie oświetleniem (np. ścieżki)
 11. Interkom
 12. Funkcja pętli indukcyjnej
 13. Funkcja pamięci i sekretarki
Podpis zdjęcia
Wideodomofony Classe 300X13E

Classe 300X13E pozwala obsługiwać funkcje systemu wideodomofonowego z poziomu smartfonu: odbieranie połączeń, otwieranie zamka, aktywacja panelu zewnętrznego i przegląd kamer, aktywacja dodatkowych funkcji.

Do obsługi głównych funkcji na wideodomofonie służą dotykowe „przyciski” z sygnalizacją, zlokalizowane w wydzielonej strefie, z wypukłymi liniami prowadzącymi. Pod ekranem znajdują się dodatkowe diody sygnalizacyjne łączności wi-fi, wiadomości i wyłączenia sygnału wywołania.

Dostępne są dwa wykończenia kolorystyczne: jasne (nr ref. 344642) oraz ciemne (nr ref. 344643)

Elegancki design i innowacyjna technologia

Classe 300X13E charakteryzuje się dużym dotykowym ekranem 7-calowym i eleganckim, nowoczesnym designem podkreślonym wykończeniem z efektem błyszczącego szkła.

Podpis zdjęcia
Aplikacja Door Entry – dla użytkownika końcowego

Door Entry jest darmową aplikacją dla smartfonów z systemem Android lub iOS, dostępną do pobrania z Google Play lub App Store.
Instalacja i konfiguracja aplikacji wymaga kilku prostych kroków, a dzięki chmurze BTicino, połączenie i obsługa są w pełni zautomatyzowane i na wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Zestaw 363911:
Podpis zdjęcia

Gotowy zestaw 2-przewodowy dla domu 1-rodzinnego z wideodomofonem Classe 300X13E w wykonaniu jasnym (nr ref 344642). W zestawie panel zewnętrzny Linia 3000 z kamerą szerokokątną oraz czytnikiem breloków, zasilacz z adapterem wideo, komplet breloków i akcesoriów montażowych (zestaw nie zawiera przewodu – zalecany przewód nr ref. 336904). Zestaw może być rozbudowany do wersji 2-rodzinnej.

Podpis zdjęcia
Instalacja

Wideodomofony Classe 300X13E mogą być montowane na ścianie za pomocą dostarczonego uchwytu lub na podstawce biurkowej (nr ref. 344632 – zamawiana oddzielnie)

Instalacja taka jak każdego aparatu w systemie 2-przewodowym

Żadnej instalacji oraz konfiguracji sieci Ethernet! Ciągle ta sama prostota podłączenia za pomocą tylko 2 przewodów! Wszystko pozostaje tak jak poprzednio. Dzięki temu możliwa jest wymiana starego domofonu lub wideodomofonu w istniejącym systemie 2-przewodowym bez jakiegokolwiek dodatkowego okablowania. Technologia Wi-Fi w wideodomofonie pozwala cieszyć się nowymi funkcjami we współpracy z aplikacją Door Entry na smartfonie.

Podpis zdjęcia

 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: