Strefa porad

Bądź smart

i kupuj taniej na TIM.PL

Data publikacji: 26.03.2019

BRENNENSTUHL: Jasne światło robocze dostępne również tam, gdzie nie masz dostępu do sieci elektrycznej

Podpis zdjęcia
Akumulatorowy Reflektor Roboczy LED marki BRENNENSTUHL to produkt wyposażony w zintegrowane zabezpieczenie przed przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem oraz wskaźnik stanu naładowania akumulatora.
linia

Lampa posiada 2 tryby świecenia: 100 % i 50 % mocy (umożliwia wydłużenie czasu świecenia). Funkcja Power Bank: gniazdo ładowania USB do urządzeń wyposażonych w kabel ładujący USB jak smartfony. Ładowanie za pośrednictwem portu micro USB (5 V, 1 A), kabel ładujący USB w zestawie. Obudowa z ciśnieniowego odlewu aluminium, krawędzie zabezpieczone wysokiej jakości tworzywem sztucznym.

Odporny na wstrząsy i upadek z wysokości do 2 m. Stabilny, rozkładany stojak z wielostopniową regulacją ustawienia. Z dopasowaną i solidną torbą, która zapewni bezpieczny transport. Wraz z podświetlanym wyłącznikiem.

Podpis zdjęcia

Zintegrowane głośniki Bluetooth 2 x 3 W o bardzo dobrej jakości dźwięku. Zawsze jasne światło robocze dostępne również tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci elektrycznej.

Wymienny akumulator Li-ion ze wskaźnikiem ładowania i stanu akumulatora. 3 tryby świecenia: 100 %, 50 % i 10 % mocy umożliwia wydłużenie czasu świecenia. Funkcja Power Bank: Gniazdo ładowania USB 2 A do urządzeń wyposażonych w kabel ładujący USB jak smartfony, tablety itd.

W zestawie zasilacz sieciowy (100 - 240 V AC, 50/60 Hz) oraz ładowarka samochodowa 12 V. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i zabezpieczona gumowymi narożnikami. Rozkładany i regulowany pałąk mocujący do postawienia lub zamocowania na statywie brennenstuhl®.

Podpis zdjęcia
Wczytywanie produktów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czy artykuł był dla Ciebie pomocny?
 
 
 • Dominik
  Filary
 • Piotr
  Bibik
 • Marceli
  Lesisz
 • Tomasz
  Stempniewicz
 • Prowadzimy dla Was Strefę Porad

  Chętnie odpowiemy na twoje pytanie - skontaktuj się z nami.

  Porównywarka

  Zgłoś uwagi

  Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

  Rodzaj zgłoszenia

  Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

  Opis błędu / informacja do zgłoszenia: