Sterownik WiFi Climative AC-IR1 TH do klimatyzatorów

Twoja cena:

Opis produktu

Sterownik WiFi Climative z wbudowanym termometrem i higrometrem do klimatyzatorów

Urządzenie AC-IR1 TH pozwala na sterowanie dowolnym urządzeniem wyposażonym w pilot IR, w tym klimatyzatorami przenośnymi i stacjonarnymi. Dzięki niewielkiej budowie z łatwością wpasuje się jako element każdego wnętrza. Szereg diod podczerwonych wewnątrz urządzenia zapewnia doskonałe pokrycie sygnałem całego pomieszczenia, bez względu na umiejscowienie urządzenia. Dzięki możliwościom aplikacji Smart Life, korzystając ze sterownika można tworzyć scenariusze oraz zdarzenia automatyzujące pracę klimatyzatora lub innych urządzeń podłączonych do sterownika. Komunikacja jednokierunkowa - urządzenie odbiera sygnały, ale nie przekazuje informacji zwrotnych do aplikacji. Wbudowany termometr i higrometr zapewnia stały dostęp do informacji na temat temperatury i wilgotności w pomieszczeniu, w którym sie znajduje.

Za pomocą sterownika Wi-Fi Climative AC-IR1 TH możesz śledzić temperature i wilgotność w pomieszczeniu. Wszystko to za sprawą wbudowanego higrometru i termometru.

  1. Za pomocą aplikacji wybierasz żądany parametr, np. temperaturę, czas pracy czy funkcję.
  2. Sterownik Wi-Fi za pośrednictwem sygnału IR wysyła sygnał do urządzenia.
  3. Urządzenie reaguje na komunikaty zmieniając swoje parametry na zadane.
  4. Komunikacja jednokierunkowa - urządzenie odbiera sygnały, ale nie przekazuje informacji zwrotnych do aplikacji.

Zastąp klasyczny pilot pilotem sterowanym przez aplikację! Sprawdź aktualną temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu. Steruj z dowolnego miejsca na świecie.

Urządzenie Climative AC-IR1 TH jest sterownikiem, którego działanie oparte jest na zastąpieniu klasycznego pilota. Sterownik musi więc znajdować się w zasięgu sterowania urządzeniem tak jak standardowy pilot, a dopiero sterownik możemy kontrolować z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji w telefonie. Jeżeli posiadasz urządzenie, do którego nie dopasowano gotowego pilota, możesz zmapować przyciski samodzielnie. Z uwagi na specyfikę działania niektórych pilotów, niektóre funkcje mogą być niedostępne lub nieosiągalne. Dzieje się tak wtedy gdy pilot wysyła do urządzenia skomplikowany sygnał. Dla przykładu zamiast prostego rozkazu "zmniejsz temperaturę o 1 stopień" pilot może wysyłać sygnał typu "zmień temperaturę na 17 stopni (ponieważ wie, że poprzednia temperatura wynosiła 18 stopni)". Wówczas po zmapowaniu przycisku na pilocie, zostanie przypisana do niego tylko wartość sygnału otrzymanego w momencie mapowania czyli np. ustawienie 17 stopni zamiast zejście o stopień w dół. Proponowanym rozwiązaniem w tej sytuacji jest ustawić na przyciskach najczęściej używane nastawy klimatyzatora np. 16/21/24 stopnie i korzystać z nich zamiast funkcji stopniowego zmieniana temperatury.

Zawartość zestawu:

  • Urządzenie sterujące Climative AC-IR1 TH
  • Instrukcja w języku angielskim
  • Kabel micro USB

UWAGA: W opakowaniu nie ma urządzenia zasilającego. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi ładowarkami USB 5V, takimi jak np. ładowarka do smartfona.

Dane produktowe

Dane techniczne

Kolor
Czarny

Dane logistyczne

Ean
6901107357810
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie