Słuchawki bezprzewodowe AUDICTUS LEADER z mikrofonem czarne APTX ABH-1515


Twoja cena:270,05 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Bezprzewodowe słuchawki dla liderów

Decyduj. Prowadź. Inspiruj i mów poprzez czyny. Słuchawki Audictus Leader zostały stworzone dla osób, które wiedzą czego chcą i podejmują zdecydowane działania by to zdobyć. Czerp radość z wyjątkowo apetycznej dla ucha jakości muzyki, która nie ogranicza Twoich działań okablowaniem. Leader zaskakuje ogromną ilością czasu pracy na baterii i wysokim standardem wykończenia.

Jakość dźwięku z aptX-LL i Crystal Tone

Technologia Crystal Tone - w połączeniu z niemal bezstratnym przesyłem dźwięku dzięki obsłudze kodeku aptX-LL - powoduje, że słuchawki serwują muzykę Twoim uszom na srebrnej tacy, a Ty toniesz w muzyce, nie godząc się na żadne kompromisy w zakresie wysokiej jakości dźwięku.

Bateria do 20h działania

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał słuchawek bezprzewodowych, Audictus Leader zostały wyposażone w potężną baterię, która zapewnia aż do 20 godzin ciągłej pracy. Z taką ilością godzin, masz pewność, że słuchawki nigdy Cię nie zawiodą w czasie Twoich codziennych czynności prowadzących do upragnionego celu.

2 Porty AUX

Leader został uzbrojony aż w 2 różnej wielkości porty AUX – 3,5 mm oraz 6.3 mm. Dołączony w zestawie kabel 3.5 mm jack do 6.3 mm jack daje Ci możliwość podpięcia się pod każde źródło dźwięku i wykorzystania słuchawek również przy sprzęcie studyjnym i instrumentach muzycznych.

Bluetooth 4.2 z EDR

Audictus Leader stworzone są dla ludzi aktywnych, którzy nie chcą przejmować się okablowaniem ograniczającym ruchy. Słuchawki korzystają z technologii Bluetooth 4.2 z EDR co zapewnia natychmiastowe parowanie z urządzeniem oraz idealną łączność bezprzewodową bez zakłóceń.

Wygoda to ich drugie imię

Słuchawki zostały skonstruowane tak, aby nawet najdłuższe, wielogodzinne sesje z tymi słuchawkami na głowie nie sprawiały problemów. Ergonomiczna konstrukcja w połączeniu z wygodnymi, skórzanymi nausznikami to komfort korzystania z Audictus Leader na jaki zasługujesz.

Dwa mikrofony w zestawie

Audictus Leader to dwa wysokiej jakości mikrofony. Jeden wbudowany w słuchawki z technologią redukcji szumów cVc, a drugi – zamontowany na dołączonym kablu 3.5 mm jack. Masz pewność, że oprócz świetnej jakości muzyki, Lidery równie dobrze poradzą sobie z przekazywaniem Twojego głosu.

Składana konstrukcja

Słuchawki zostały wykonane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci ich transport również wtedy, kiedy niekoniecznie znajdują się na Twojej głowie. Nowoczesna, składana konstrukcja umożliwia przenoszenie Audictus Leader w bezpieczny i komfortowy sposób.

Dane techniczne


Ean
Regulacja głośności
Model
Długość przewodu [m]
Zakres częstotliwości [Hz] od
Zakres częstotliwości [Hz] do
Rodzaj budowy
Jakość dźwięku

Opinie o produkcie