Regulator temperatury bimetalowy 230V 10A 5-30C IP30 biały EK053


Twoja cena:105,46 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Termostat bimetalowy jest produktem marki HAGER POLO, która jest specjalistą w produkcji urządzeń, które usprawniają automatykę dla domu i biura. Termostat bimetalowy wpływa na komfort, jaki odczuwamy w pomieszczeniach, dzięki możliwości regulowania temperatury. Termostat bimetalowy możemy zamontować podtynkowo lub natynkowo. Produkt posiada termiczne sprzężenie zwrotne i 1 styk zwierny NO. Temperaturę w termostacie możemy bezproblemowo regulować, a jej zakres wynosi: od 5°C do 30°C. Czujnik bimetalowy zainstalowany w produkcie, jest podstawą dla wskaźnika temperatury, który informuje nas o aktualnym stanie temperatury w pomieszczeniu. Rożnica temperatur przełączania jest równa 0,5 K. Prąd znamionowy w termostacie bimetalowym jest równy 10 A, a napięcie znamionowe 230 V. Stopień ochrony IP30, który ma termostat IP30, informuje, że może on być instalowany jedynie wewnątrz budynków, unikając tym samym miejsc, w których często występuje wilgoć. Termostat ma kształt kwadratowy jest wysoki na 80 mm, szeroki na 80 mm i głęboki na 31 mm.

Dane techniczne


Ean
Zakres temperatury [°C] do
Różnica temperatur przełączania [K]
Z termicznym sprzężeniem zwrotnym
Czujnik
Z redukcją temperatury
Wskaźnik aktualnej temperatury
Zakres temperatury [°C] od
Szerokość [mm]
Rodzaj styku
Prad znamionowy [A]
Konfiguracja elementów
Sposób montażu
Kolor
Model
Napięcie znamionowe [V]
Stopień ochrony (IP)
Głębokość [mm]
Wysokość [mm]

Opinie o produkcie


Opinia dodana 17.12.2017 r. przez użytkownika:

Regulator temperatury bimetalowy 230V 10A 5-30°C IP30 biały EK053. Produkt solidny, dobrze wykonany obudowa wytrzymała nie pęka, nie rysuje się łatwo.


Opinia dodana 10.02.2019 r. przez użytkownika:

Regulator temperatury bimetalowy 230V 10A 5-30°C IP30 biały EK053. wykonany solidnie, Spełnia swoje zadanie bez problemowo, trochę ciasno z przewodami w pobliżu zacisków.