Regulator Ładowania BlueSolar MPPT 150/45-MC4 - SCC010045300

Twoja cena:

Opis produktu

Solarny regulator ładowania

Ładowarka słoneczna gromadzi energię z paneli słonecznych i przechowuje ją w akumulatorach. Używając najnowszej, najszybszej technologii, SmartSolar maksymalizuje zbieraną energię, inteligentnie kierując nią, aby osiągnąć pełne naładowanie w jak najkrótszym czasie. SmartSolar dba o zdrowie baterii, przedłużając ich żywotność.

Kontroler ładowania SmartSolar naładuje nawet bardzo wyczerpany akumulator. Może pracować z napięciem akumulatora tak niskim jak 0 Volt, pod warunkiem, że ogniwa nie są trwale zasiarczone lub uszkodzone w inny sposób.

MPPT: Ultraszybkie śledzenie punktu mocy maksymalnej
Poprzez ciągłe monitorowanie napięcia i natężenia prądu paneli słonecznych (PV), technologia MPPT zapewnia, że każda kropla dostępnej mocy jest wypłukiwana z paneli i gromadzona do przechowywania. Zaleta tego rozwiązania jest najbardziej zauważalna, gdy niebo jest częściowo zachmurzone, a natężenie światła ulega ciągłym zmianom.

Zdalne monitorowanie i sterowanie
Zdalnie kontroluj i monitoruj rozbudowane funkcje swojej ładowarki SmartSolar MPPT z wbudowanym bluetooth poprzez sparowanie jej ze smartfonem lub innym urządzeniem poprzez VictronConnect. Jeśli Twoja instalacja jest podłączona do Internetu, Victron Remote Management Portal (VRM) zapewnia dostęp do pełnej mocy Twojego MPPT, zawsze i wszędzie; obie usługi są bezpłatne. W przypadku instalacji zdalnych - nawet gdy w pobliżu nie ma połączenia z Internetem lub sygnału telefonicznego - możesz monitorować swój MPPT za pomocą bluetooth-pairingu z urządzeniem LoRaWAN (szerokopasmowa sieć dalekiego zasięgu), dostępnym opcjonalnie.

Opcjonalny wyświetlacz kontrolny SmartSolar
Dodając wyświetlacz SmartSolar Control Display będziesz w stanie sprawdzić status swojej ładowarki i akumulatora na pierwszy rzut oka. Wystarczy podłączyć go do ładowarki MPPT, aby uzyskać możliwość monitorowania i konfigurowania w czasie rzeczywistym.

Rozbudowana ochrona elektroniczna
Ochrona przed nadmierną temperaturą i obniżenie mocy, gdy temperatura jest wysoka. Ochrona PV przed zwarciem i odwrotną polaryzacją. Ochrona PV przed prądem wstecznym.

Modele:
12/24/36/48 Volt

Dane produktowe

Dane techniczne

PKWiU
85044095
Śledzenie MPP
Wyświetlacz
Brak
Wysokość [mm]
200
Zakres temperatury [°C] do
60
Maksymalny prąd ładowania [A]
45
Napięcie DC instalacji [V]
150
Głębokość [mm]
95
Szerokość [mm]
250
Zakres temperatury [°C] od
-30

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie