Qoltec Obudowa/kieszeń do dysków HDD/SSD 2.5 SATA3 USB 3.0 Czerwony

Twoja cena:

Nowoczesna kieszeń do dysków HDD/SSD 2,5’’ z portem SATA 3 oraz dołączonym kablem z wtyczką USB umożliwi podłączenie dodatkowego dysku do PC lub laptopa. Nasze urządzenie oferuje: - kompatybilność z systemami Windows, Mac, - obsługę standardu USB 3.0 oraz SATA3, - interfejs Plug&Play Większa pojemność na nowe możliwości Urządzenia elektroniczne, a w szczególności PC i laptopy zrewolucjonizowały nasze życie. Każdego dnia korzystamy z nich w pracy i w domu. Oglądasz na nich filmy, zdjęcia rodzinne, słuchasz muzyki ze znajomymi, albo przygotowujesz prezentację do szkoły lub pracy. Z roku na rok producenci oferują nam coraz to lepsze parametry komputerów, łącznie z większą pojemnością dysków, ale czy jedynym sposobem na brak miejsca na pliki jest zakup nowego modelu? Oczywiście, że nie. Idealnym rozwiązaniem będzie dysk zewnętrzny, który wygodnie umieścisz w obudowie marki Qoltec i podłączysz do dowolnego urządzenia w pracy lub w domu. Kompaktowy rozmiar, ekstremalna pamięć Kieszeń do dysków HDD/SSD pozwala w szybki i bezpieczny sposób zgrać pliki, edytować je oraz zapisywać zmiany, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad swoimi danymi. Nasze urządzenie oferuje:
- kompatybilność z wieloma systemami Windows oraz Mac,
- obsługę standardu USB 3.0 oraz SATA3,
- prostotę w obsłudze, którą zapewnia interfejs Plug&Play,
- designerski wygląd w kilku wariantach kolorystycznych,
Nasza firma dokłada wszelkich starań, by jak najbardziej dbać o środowisko, dlatego prezentowany model zapakowany jest w ekologiczny box. Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas kieszeni do dysków HDD/SSD objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Dane techniczne

Kompatybilność
Windows XP, Vista, WIN7, WIN8, WIN10, Mac 8.6 i wyżej
Typ obudowy
Zewnętrzna
Zawartość opakowania
Obudowa Kabel USB Etui Zestaw montażowy
Wymiary
127 x 75 x 12 mm
Waga brutto [kg]
0.1160
Długość kabla
0.40 m
Szerokość opakowania [mm]
30
Standard
USB 3.0 oraz SATA3
Materiał
Aluminium
Kolor
Czerwony
Waga netto [kg]
0.0610
Gwarancja
24 miesiące
Głębokość / Długość opakowania [mm]
145
Wysokość opakowania [mm]
90

Dane logistyczne

Ean
5901878518602
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka