Przełącznik modułowy 16A 4Z 415V AC E211-16-40 2CCA703015R0001


Twoja cena:91,65 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Przełączniki modułowe wysokiej jakości znaleźć można w bogatej ofercie znanej na całym świecie firmy ABB. Powyższy ich model został wyposażony w cztery bieguny i cztery styki zwierne. Głębokość wbudowania artykułu wynosi w tym przypadku 67,5 mm. Szerokość przełącznika została określona za pomocą jednego modułu, który zawiera urządzenie. Produkt posiada funkcję wymuszonego otwarcia styków zgodnie z DIN VDE 0113. Produkt nie powinien być stosowany w miejscach, w których byłby narażony na szkodliwe działanie wilgoci, pyłu i kurzu. Czynniki te mogłyby zmniejszyć efektywność dalszej pracy urządzenia, o czym informuje symbol stopnia ochrony IP20.
Przełącznik spełnia swoje podstawowe funkcje za pomocą przełącznika sterującego. Znamionowy prąd pracy aparatury wynosi 16 A. Znamionowe zmienne napięcie sterowania sięga w tym przypadku od 24 V do 400 V. Znamionowa zdolność zwarciowa jest równa 3 kA.
Ponieważ produkty marki ABB są wytwarzane z uwzględnieniem europejskich norm bezpieczeństwa i najnowszych rozwiązań technicznych, klienci mogą być spokojni o sprawność i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Dane techniczne


Ean
Prąd znamionowy [A]
Liczba styków zwiernych
Liczba styków rozwiernych
Funkcja przełączająca
Liczba styków przełącznych
Wymuszone otwarcie styków (zgodnie z DIN VDE 0113)
Napięcie znamionowe [V]
Znamionowa zdolność zwarciowa [kA]
Stopień ochrony (IP)
Minimalne napięcie znamionowe [V]
Liczba biegunów
Szerokość wyrażona liczbą modułów
Głębokość wbudowania [mm]
Z lampką sygnalizacyjną

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie