Przedłużacz listwowy hugo! 2m 4 gniazda antracyt 1150614114


Twoja cena:50,49 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Znana i ceniona na całym świecie marka Brennenstuhl uchodzi obecnie za za wiodącego, europejskiego producenta w branży elektrotechnicznej, a także elektronicznej. Na tę pozycję firma pracuje już od 1958 roku. Jedną z popularnych wśród klientów marki kolekcji jest nowoczesna seria Hugo!, która opiera się na listwach zasilających, a także przepięciowych.
Przykładem takiego produktu jest dany tutaj przedłużacz listwowy. Ten model został wyposażony w przełącznik włącz//wyłącz. Wykonano go z najwyższej jakości, starannie dobranego oraz wyselekcjonowanego tworzywa o wyjątkowych właściwościach termoplastycznych. Ten rodzaj materiału między innymi nie przywiera do szkła, metali oraz do innych tworzyw. Warto jednak mieć na uwadze to, że takie tworzywo traci swoje właściwości w temperaturze innej niż temperatura pokojowa.
Przedłużacz został wyposażony w cztery gniazda z bolcem i każde z nich ustawiono pod kątem. Ten model jest dostępny w szlachetnym i uniwersalnym odcieniu antracytu z błyszczącym wykończeniem powierzchni.

Dane techniczne


Ean
Zabezpieczenie powierzchni
Ustawienie gniazd pod kątem
Długość przewodu zasilającego [m]
Materiał
Odcień koloru
Rodzaj materiału
Liczba gniazd z bolcem
Wykończenie powierzchni
Kolor
Przełącznik włącz/wyłącz

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie