Projektor 480p, 200 ANSI, 1x HDMI, 1x USB Wanbo Portable Projector T2 Free

  • Indeks producenta:WANBO T2 FREE
  • Indeks TIM:0001-00016-02892
  • Ocena:
Twoja cena:

Opis produktu

Mobilny miniprojektor Wanbo Portable T2 Free

Wanbo to marka kompaktowych projektorów, której kolejny już raz udało się stworzyć wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie.

Wanbo Portable T2 Free to ekonomiczny i kompaktowy miniprojektor cechujący się minimalistycznym designem, z obudową w kolorze klasycznej bieli z matowym wykończeniem. Urządzenie jest lekkie i łatwe do przenoszenia, dlatego bez problemu można z niego korzystać w dowolnym miejscu.

vanbo-1

Kompaktowa konstrukcja

Wanbo T2 Free ma wymiary 110 mm × 150 mm × 140 mm, jest więc dość mały i waży zaledwie 900 g. Tak niewielka i lekka konstrukcja czyni projektor całkowicie mobilnym urządzeniem, które jest bardzo wygodne w obsłudze.

vanbo-2

Duży, regulowany ekran

Projektor Wanbo T2 Free może wyświetlać filmy na ekranach o rozmiarach od 101.6 cm do 304.8 cm
(40 – 180 cali ) z odległości od 1.5 do 5 metrów
. Regulacja ręczna pozwala ustawić ostrość projektora za pomocą przycisku przewijania. Możliwa jest również korekcja trapezowa w pionie ±40°.

vanbo-3

Szczelna konstrukcja

Źródłem światła jest lampa LED generująca moc 200 ANSI lumenów. Innowacyjna konstrukcja tego projektora wykorzystuje całkowicie zamkniętą technologię optyczną, która eliminuje kurz na ścieżce optycznej, co wydłuża żywotność projektora i poprawia wrażenia wynikające z jego użytkowania.

vanbo-4

Multimedia i inne funkcje

Projektor Wanbo T2 Free jest wyposażony w złącza HDMI, AV SCART oraz w port USB 2.0, które zapewnią Ci szybkie i wygodne podłączenie urządzeń, takich jak notebooki, telewizory czy dekodery. Standardowe złącze 3.5 mm pozwala również na podłączenie słuchawek przewodowych.

vanbo-5

Wbudowane głośniki, innowacyjne chłodzenie

Projektor Wanbo T2 Free jest wyposażony w dwa głośniki o mocy 3 W, które znajdują się po lewej i prawej stronie urządzenia, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt „stereo”. W kompaktowej obudowie umieszczono wentylatory kierujące przepływem powietrza z tylnej chłodnicy, co przedłuża żywotność lampy. Urządzenie jest w stanie odprowadzać ciepło generowane podczas pracy, przy odpowiednim rozpraszaniu ciepła żywotność żarówki LED wynosi nawet 20 000 godzin.

Dane produktowe

Dane techniczne

Rodzaj zasilania urządzenia
Zasilacz
System operacyjny
Autorski system operacyjny
jednostka
SZT
Producent
WANBO
Typ urządzenia
Projektor
Kolor
Biały
EAN
6970885350061
Kod producenta
WANBO T2 FREE

Dane logistyczne

Ean
6970885350061
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie