Profesjonalny tuner AM/FM/RDS z czytelnym wyświetlaczem Rack 19 PR1000R


Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Twoja cena:1199,51 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


PR1000R to profesjonalny tuner AM/FM z RDS w obudowie rack 19”. Może być on kontrolowany przez protokół RS232 lub port podczerwieni. PR1000R jest źródłem muzyki, idealnym dla każdego miejsca, w którym grająca w tle muzyka wydaje się być niezbędna. Aby stworzyć odpowiednią atmosferę PR1000R jest szczególnie polecany do stosowania z wzmacniaczem miksującym CONCEPT1.

PR1000R to idealny partner dla kompleksowych systemów AV. Może być sterowany przez port RS232, jest również wyposażony w pilot IR, antenę FM z odpinanymi uchwytami rack 19". Tuner AM/FM wyświetla dane na czytelnym wyświetlaczu, który charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii. Wyświetlacz przygotowany jest do trybu pracy 24/7. Poprzez interfejs RS232 funkcje mogą być również można wyświetlić na ekranie dotykowym w dowolnym systemie sterowania.

Potencjometr na tylnym panelu PR1000R pozwala na regulację sygnału wyjściowego. Dzięki galwaniczne odseparowanym gniazdom antenowym, unikamy zakłóceń, w sytuacjach gdy urządzenie jest podłączone do sieci. 39 presetów umożliwia przechowywanie wszystkich ulubionych stacji radiowych.

Oddzielne wejście mini-jack na podczerwień pozwala na łatwą integrację z systemami audio i umożliwia łączenie sygnałów podczerwieni wykorzystywanych w systemach multiroomowych

Uchwyty rack 19’’ (483 mm)

Tak

Wysokość (1 U = 44 mm)

1 U

Głębokość

249 mm

Głębokość wraz przednią płytą

270 mm

Zasilanie

230 V

Radio FM

Tak

Radio AM

Tak

Wyjścia niesymetryczne

2 x RCA

Pilot podczerwieni IR

Tak

Port RS 232

Tak

Zastosowanie w instalacjach 100 V

Tak

Zastosowanie w instalacjach nisko impedancyjnych

Tak

Dane produktowe


Dane techniczne

RDS
Zdalne urządzenie sterujące (pilot)
Kolor
Czarny
Wskaźnik częstotliwości
Cyfrowy

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie