Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Sylvania: Świet(l)ny producent w Sklepie TIM

Ludzie, planeta i zysk - to motto marki Sylvania. Za tą firmą kryje się ponad stuletnie doświadczenie w zakresie produkcji oświetlenia. Oświetlenia, które jest zaprojektowane tak, aby maksymalnie zmniejszyć zużycie energii. I co najważniejsze, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Teraz najwyższa jakość Sylvania jest również w zasięgu Państwa ręki - wystarczy jedno kliknięcie. Zapraszamy do Sklepu TIM!

Najlepsza jakość na wyciągnięcie ręki

Produktom firmy Sylvania zaufały koncerny, architekci i klienci indywidualni w 48 krajach na całym świecie. Przedsiębiorstwo tworzy wewnętrzne i zewnętrzne rozwiązania oświetleniowe, które z powodzeniem znajdują zastosowanie m.in. w fabrykach, magazynach, centrach handlowych, biurach, przemyśle, hotelach czy też w mieszkaniach.

Najwyższą jakość produktów Sylvanii doceniły również czołowe, światowe marki takie jak Nissan, BMW, Mazda, Renault, Peugeot, Decathlon, Tesco czy Louis Vuitton. Ponadto systemy tego koncernu zostały wykorzystane w oświetleniu jednego z największych portów lotniczych Międzynarodowego Lotniska Króla Abd al-Aziza ibn Sauda, Muzeum Madame Tussauds czy jednego z kolegiów Uniwersytetu w Oksfordzie.

Energooszczędne oświetlenie w każdych warunkach

Oferta marki Sylvania jest bardzo szeroka. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. duży wybór energooszczędnych żarówek i świetlówek LED o różnych parametrach świetlnych. Dostępne są zarówno te o mocach małych od 0,5 W służące do oświetlenia akcentowego czy sygnalizacyjnego, aż po źródła światła o mocy 27 W z przeznaczeniem do oświetlenia ogólnego. Producent zapewnia również pełne spektrum barwy światła począwszy od barwy chłodnej (6500K) po ciepłą (2700K), a także oferuje jednokolorowe żarówki LED o takich barwach jak niebieska, pomarańczowa, czerwona, żółta czy zielona.

Lampy LED w zależności od typu i przeznaczenia mają klosz wykonany ze szkła lub tworzywa sztucznego opalizowanego albo przezroczystego, a bańka ma kształt kulisty, tubularny, świecowy lub jest w kształcie reflektora. Ponadto w sklepie TIM oferujemy żarówki LED o wysokim stopniu ochrony IP 44. Taki osprzęt może być bez przeszkód instalowany wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona przed podwyższoną wilgotnością powietrza, na przykład w piwnicach, łazienkach oraz wszędzie tam, gdzie oprawa jest otwarta i nie zapewnia należytego stopnia ochrony.

Sylvania to również duży wybór świetlówek tych tradycyjnych, jak i tych wykonanych w technologii LED. Dostępne są tradycyjne świetlówki kompaktowe i liniowe, specjalistyczne kołowe, a także nowoczesne liniowe świetlówki LED, które podobnie jak żarówki LED, są doskonałym zamiennikiem tradycyjnego źródła światła. Zużywają znacznie mniej czynnej energii elektrycznej (75-80%), przy większej średniej trwałości. Marka Sylvania oferuje także nowoczesne oprawy oświetleniowe w większości z zintegrowanymi źródłami światła LED. Wśród nich można wymienić oprawy wstropowe, liniowe, downlighty lub zwieszane. Dodatkowo w asortymencie producenta dostępne są akcesoria montażowe do opraw, zasilacze oraz ramki czy też przewody.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Sylvania dużą wagę przywiązuje do samego procesu produkcyjnego. Pozwala to nie tylko na utrzymanie wysokiej jakości osprzętu, ale też na dopasowanie się do dynamicznego rynku, a tym samym do potrzeb klientów. Sylvania posiada fabryki zlokalizowane na całym świecie m.in. w Niemczech, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Chinach i w Kolumbii. Każdej z nich został przyznany certyfikat ISO 9001. Specjaliści współpracujący z koncernem doskonale zdają sobie sprawę, że poza doskonałością techniczną i wydajnością produktów, liczy się również ich design. Takie podejście gwarantuje firmie jedną z czołowych pozycji w branży. Marka wielokrotnie była nagradzana za swoje osiągnięcia. W 2012 przedsiębiorstwo zdobyło wyróżnienie Highly Commended Lighting Design Awards.