Pigtail światłowodowy ST/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m/54126


Twoja cena:4,82 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Pigtail światłowodowy
Cechy:
- Niska tłumienność i łatwa instalacja
- Duża prędkość transmisji danych
- Zewnętrzna powłoka LSZH z materiału nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru
Parametry:
- ZŁĄCZE ST/UPC
- RODZAJ PIGTAILA Wielomodowy
- STANDARD WŁÓKNA OM2
- ŚREDNICA KABLA 0.9 mm
- DŁUGOŚĆ KABLA 2 m
- KOLOR Pomarańczowy

Dane techniczne


Ean
Rodzaj złącza wtykowego
Długość [mm]
Kolor
Rodzaj włókna
Kategoria

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie