Patchcord światłowodowySC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM2 2m/54040


Twoja cena:19,56 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Kabel światłowodowy o średnicy 3 mm wzmocniony włóknem aramidowym.
Cechy:
- Wytrzymałość i elastyczność
- Odporność termiczna
- Zewnętrzna powłoka LSZH z materiału nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru
Parametry:
- RODZAJ ZŁĄCZY SC/UPC - LC/UPC
- RODZAJ PATCHCORDA Wielomodowy
- TYP TRANSMISJI ŚWIATŁOWODOWEJ Duplex
- STANDARD WŁÓKNA OM2
- TYP WŁÓKNA 50/125
- DŁUGOŚĆ KABLA 2 m
- KOLOR Pomarańczowy

Dane techniczne


Ean
Długość [mm]
Kolor izolacji
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1
Rodzaj włókna
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2
Rodzaj kabla

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie