Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 50m zewnętrzny LSZH G.652D, 3mm, 1szt.


Twoja cena:136,20 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Jednowłóknowy i jednomodowy patchcord światłowodowy o średnicy zewnętrznej 3,0 mm zakończony złączami typu FC/UPC z obud stron, kolor czarny, zbrojony.
Dedykowany do łączenia elementów i urządzeń sieci światłowodowej, np.RTV+SAT, (konwerterów SAT optycznych z rozgałęźnikami optycznymi ), stosowany na zewnątrz budynku

Dane techniczne


Ean
Długość [mm]
Kolor izolacji
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2
Rodzaj włókna
Wersja APC

Opinie o produkcie