Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 2m LSZH G.652D, 2mm, 1szt.


Twoja cena:14,00 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Jednowłóknowy i jednomodowy patchcord światłowodowy o średnicy zewnętrznej 2,0 mm zakończony złączami typu FC/UPC z obud stron.
Dedykowany do łączenia elementów i urządzeń sieci światłowodowej (np.RTV+SAT), stosowany wewnątrz budynku.

Dane techniczne


Ean
Rodzaj włókna
Długość [mm]
Kolor izolacji
Wersja APC
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2

Opinie o produkcie