Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 10m zewnętrzny LSZH G.652D, 3mm, 1szt.


Twoja cena:44,76 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


ednowłóknowy i jednomodowy patchcord światłowodowy o średnicy zewnętrznej 3,0 mm zakończony złączami typu FC/UPC z obud stron, kolor czarny, zbrojony.

Dedykowany do łączenia elementów i urządzeń sieci światłowodowej, np.RTV+SAT, (konwerterów SAT optycznych z rozgałęźnikami optycznymi ), stosowany na zewnątrz budynku.

Dane techniczne


Ean
Kolor izolacji
Wersja APC
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 1
Rodzaj złącza wtykowego połączenia 2
Rodzaj włókna
Długość [mm]
Liczba włókien

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie