Oprawa przeciwwybuchowa LED do strefy 1, typu FLF-101L (19W, 1900 lm, 91 lm/W)

Twoja cena:2003,85 złbrutto

Zapytaj o produkt

Opis produktu


Oprawy z serii FLF posiadają dwie głowice z aluminium o niskiej zawartości miedzi, wyposażone w oprawkę G13, rurkę z hartowanego szkła borokrzemianowego, która jest odporna na zmiany temperatury oraz odbłyśnik z aluminium malowanego na biało.

W przeciwieństwie do serii FLFE, jak określono w odpowiedniej normie instalacyjnej (EN / IEC 60079-14), wejście do oprawy musi odbywać się przez dławik kablowy „barierowy” Ex (uszczelniony) lub, w przypadku systemu rur, przez złączki uszczelniające serii EYS, EZS.

Okrągły przekrój lampy zapewnia lepszy współczynnik „Cx” przy mniejszej odporności na wiatr i mniejszym gromadzeniu się kurzu. Z tego powodu jednostki te są zalecane do użytku w niebezpiecznych miejscach, w których warunki klimatyczne i środowiskowe są trudne i wymagają mniej konserwacji. Seria FLF została zaprojektowana w celu ułatwienia i przyspieszenia czynności konserwacyjnych. Ponieważ komponenty elektryczne są umieszczone na ramie z prowadnicami, wymiana oświetlenia jest szybka i wydajna. Fakt, że oprawa jest wyposażona w szklaną rurkę w przeciwieństwie do tworzywa sztucznego, sprawia, że ​​jest bardziej skuteczna i ma dłuższą żywotność. Budowa: Głowice ze stopu aluminium o niskiej zawartości miedzi. Standardowy zasilacz 230V 50 / 60Hz. Rurka ze szkła borokrzemianowego odporna na wstrząsy i temperaturę.

Biała aluminiowa rama wewnętrzna pełniąca również funkcję odbłyśnika rozpraszającego. Uszczelki neoprenowe odporne na kwasy i węglowodory. Żywica silikonowa między rurą szklaną a głowicami aluminiowymi. Akumulatory 4 Ah lub 7 Ah, 6 V. Powłoka poliestrowa w kolorze RAL 7035. Śruby ze stali nierdzewnej.Dane produktowe


Dane techniczne

PKWiU
27.40.25.0
Materiał obudowy
Aluminium
Stopień ochrony (IP)
IP66
Zawiera źródło światła
Długość [mm]
725
Moc źródła światła [W]
19
Oprawka
G13
Źródło światła
LED
Do stref zagrożonych wybuchem
1, 2
Strumień świetlny [lm]
1900
Szerokość [mm]
142
Wysokość/głębokość [mm]
145

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobraniaOpinie