Ołówek murarski 240mm 4H 14A801

Twoja cena:

Opis produktu

Dany tutaj ołówek murarski to produktowa propozycja od polskiej firmy Topex. Produkt posiada długość 240 mm. Artykuł jest wykorzystywany przy pracach murarskich. Jego rysik cechuje się wysoką twardością, która została oznaczona symbolem 4H. Rysik dzięki temu mniej się tępi i wolniej zużywa i stawia cienkie oraz precyzyjne kreski. Ołówek można odnaleźć w kolekcji pod nazwą Topex, która jest skierowana głównie do majsterkowiczów.
Produkcją zajęła się polska firma, ceniona w branży elektrotechnicznej - Grupa Topex. Firma istnieje od ponad 20 lat i z roku na rok się rozwija, wprowadzając do sprzedaży kolejne produkty wysokiej jakości. Grupa Topex codziennie dostarcza innowacyjne rozwiązania. Urządzenia spełniają wszelkie normy są bezpieczne i proste w użytkowaniu.
Swoją wysoką pozycję na rynku krajowym firma zawdzięcza dążeniu do ciągłego rozwoju technologicznego i funkcjonalnego oferowanych artykułów. Dewizą firmy jest konsekwentna realizacja celów, co przełożyło się na zdobycie stabilnej pozycji Grupy Topex na rynku.

Dane produktowe

Dane techniczne

CN
9609101000

Dane logistyczne

Ean
5902062121714
Szerokość opakowania [mm]
12
Waga z opakowaniem [kg]
0.01
Wysokość opakowania [mm]
7
Długość opakowania [mm]
240
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania

Opinie