Ogranicznik przepięć C Typ 2 4P 20kA 1,5kV DEHNguard M TNS 275 952400
Twoja cena:
szt.

Opis produktu


DEHN NAJLEPSZA OCHRONA NA RYNKU

OGRANICZNIK PRZEPIĘĆ C TYP 2 4P 20kA 1,5kV DG M TNS 275

952400 DEHN

MADE IN GERMANY

Nowa grupa modułowych ograniczników przepięć DEHNguard M ... z Czerwonej / Serii łączy w sobie bezpieczeństwo i funkcjonalność. Sprawdzony układ ochronny z warystorem z tlenku cynku w połączeniu z podwójnym skutecznym układem kontrolno-odłączającym Thermo-Dynamik-Control stanowi o renomie technologii DEHNguard.

Nie tylko pewna ochrona przed przepięciami, ale również bezpieczeństwo użytkowania ogranicznika są centralnym punktem i cechą ograniczników DEHNguard modular. Już samo oznaczenie produktu znacznie ułatwia właściwy dobór i zastosowanie, a duży nacisk położony na wysokie wymagania bezpieczeństwa powoduje, że urządzenie ma dodatkowo bezpieczny rygiel. Moduł zatrzaskuje się w podstawie i jest blokowany. Zabezpiecza to moduł przed wstrząsami w czasie transportu i przy niedopuszczalnie dużych udarach odprowadzonych przez ogranicznik. Wymiana modułu jest jednak łatwa i bez użycia narzędzi. Taki komfortowy efekt uzyskano stosując rygle w module. Ponadto, w każdym module zastosowano blokady mechaniczne przed wsunięciem nieodpowiedniego modułu ochronnego lub wsunięciem w nieodpowiednie miejsce.

Podwójna kontrola zapewniona przez układ “Thermo-Dynamik-Control” nie jest zbudowana tylko w oparciu o obowiązujące przedmiotowe normy krajowe i międzynarodowe, ale jest oparta na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu stosowania ograniczników przepięć w różnych krajach i uwzględnia wiele możliwych sytuacji występujących w praktyce, a które mogą doprowadzić do uszkodzenia ogranicznika. Jak przy wszystkich ogranicznikach z układem Thermo-Dynamik-Control, układ reaguje na temperaturę powierzchni warystora ale również na przeciążenie prądem udarowym.

Stan każdego modułu ogranicznika sygnalizowany jest w okienku kontrolnym kolorem zielonym (sprawny) i czerwonym (uszkodzony). Obok standardowego optycznego wskaźnika uszkodzenia, ograniczniki z grupy DEHNguard M ... FM umożliwiają zdalną sygnalizację uszkodzenia przez złączkę z trzema stykami. Te trzy styki tworzą dwie pary zestyków wykonanych jako przełączne bezpotencjałowe, co pozwala wykorzystać albo zestyk zwierny (normalnie otwarty), albo zestyk rozwierny (normalnie zamknięty). Ograniczniki z grupy DEHNguard M wyposażone są w wielofunkcyjne zaciski w standardowej szerokości 1 modułu oraz służą do podłączania przewodów i szyn grzebieniowych jednocześnie, co pozwala na łączenie za pomocą szyn z sąsiednimi aparatami.Dane produktowe


Dane techniczne

Sposób montażu
Szyna montażowa DIN 35 mm
Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu
Optyczny
Typ 2
Przekrój przewodu przyłączanego (elastyczny, wielodrutowy) [mm2] do
35
Przekrój przewodu sztywnego (jednodrutowy, wielodrutowy) [mm2] do
35
Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) [mm2]
35
Przekrój przewodu przyłączanego (elastyczny, wielodrutowy) [mm2]
35
Znamionowe napięcie AC [V]
230
Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) [kA]
20
Rozmiar
4 moduły
Układ sieci
TN-S
Przekrój przewodu przyłączanego (elastyczny, wielodrutowy) [mm2] od
1,5
Przekrój przewodu sztywnego (jednodrutowy, wielodrutowy) [mm2] od
1,5
Maks. przekrój przewodu elastycznego [mm2]
35
Poziom ochrony [kV]
1,25
Przekrój przewodu sztywnego (jednodrutowy, wielodrutowy) [mm2]
35
Maksymalne napięcie trwałej pracy AC [V]
230

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobraniaOpinie