Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

Szkolenia elektrotechniczne

Nie tylko szkolenia na www.szkolenia.tim.pl!
Dowiedz się, jakie ciekawe połączenia znajdziesz na serwisie szkoleniowym.
Nowoczesność + wygoda = E-SZKOLENIA i VIDEORADA
Znak naszych czasów. Zdobywasz wiedzę, przechodząc przez kolejne slajdy e-szkolenia, na które składają się ciekawa grafika oraz interaktywne ćwiczenia. A może wolisz obejrzeć krótkie filmy z zakresu jednego wąskiego zagadnienia, przedstawiające pewne konkretne rozwiązania? Gdzie można zdobywać wiedzę w ten sposób? Wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu.

Teoria + praktyka = STACJONARNE SZKOLENIA i WARSZTATY
Tradycyjne formy dokształcania, podczas których uczestnicy przyswajają wiedzę teoretyczną (szkolenia) i wykorzystują ją podczas zajęć praktycznych (warsztaty). Uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające uczestnictwo lub uprawniające do posługiwania się określonymi technologiami.

Obejrzyj jedną z filmowych relacji ze szkoleń:

Rzetelna wiedza + sprawdzone metody = BAZA WIEDZY i KLIENT RADZI

BAZA WIEDZY, czyli setki materiałów, które zostały przypisane do kategorii, takich jak automatyka, oświetlenie, odnawialne źródła energii, instalacje odgromowe, rozdzielnice elektryczne, kable i przewody, pomiary i inne.

KLIENT RADZI, czyli miejsce wzajemnej wymiany zawodowych doświadczeń. Może i Ty poradzisz coś kolegom po fachu?

Pewność + przygotowanie = TESTY WIEDZY + MATERIAŁY SZKOLENIOWE
W jakim stopniu są Ci znane poszczególne zagadnienia? Dowiesz się, gdy rozwiążesz anonimowe testy wiedzy, które znajdziesz w opisach większości szkoleń, warsztatów i e-szkoleń. A czego możesz się spodziewać na tych warsztatach i szkoleniach? W opisach poszczególnych tematów zajęć znajdziesz materiały szkoleniowe, czyli wiedzę w pigułce, bezpłatne, wartościowe skróty informacji przekazywanych podczas spotkań.