Nożyce do prętów 900mm drut do O 16 mm 01A135

Twoja cena:

Opis produktu

Polska grupa TOPEX kieruje swoją szeroką ofertę - blisko 5000 tysięcy artykułów różnego rodzaju - zarówno do zapalonych majsterkowiczów, jak i do profesjonalistów.
Jednym z takich produktów zaprojektowanych oraz wyprodukowanych przez najwyższej klasy specjalistów są dane tutaj nowoczesne nożyce. Ten model jest przeznaczony do przecinania prętów o średnicy równej 16 mm. Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na wymiary tego modelu. Długość tych nożyc jest bowiem równa 900 mm.
Nie mniejsze znaczenie ma również tworzywo, jakiego użyto do wyprodukowania tego narzędzia. Głowicę tych nożyc wykonano bowiem z najwyższej jakości, starannie dobranej i wyselekcjonowanej stali chromowo-wanadowej. Co ważne, szczęki zostały zahartowane indukcyjnie, Taki rodzaj materiału ma to do siebie, że jest wyjątkowo wytrzymały, co jest gwarancją dłuższego czasu używania tego modelu. Ponadto rękojeść została wyposażona w gumowe nakładki, które uniemożliwiają wyślizgiwanie się narzędzie z rąk podczas pracy, a ponadto bardzo dobrze leżą w dłoni. Ostrze tych nożyc jest gładkie.

Dane produktowe

Dane techniczne

CN
8203400000
Model
Nożyce uniwersalne
Z przecinakiem drutu
Długość [mm]
900
Ostrze
Gładki

Dane logistyczne

Ean
5902062011558
Szerokość opakowania [mm]
180
Waga z opakowaniem [kg]
5.30
Wysokość opakowania [mm]
40
Długość opakowania [mm]
920
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania

Opinie