Mysz bezprzewodowa NATEC ROBIN czarna 1600DPI NMY-0915

Twoja cena:

Opis produktu

WŁAŚCIWOŚCI

 • Ergonomiczny kształt
 • Schowek na przechowywanie nano odbiornika
 • Bezprzewodowa łączność o zasięgu działania do 10m
 • Przycisk zmiany DPI w 3-poziomach
 • Precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości do 1600 DPI

  PRECYZYJNA i KOMPAKTOWA

  Natec Robin to kompaktowa mysz bezprzewodowa, która wyposażona jest w 6 trwałych przycisków oraz precyzyjny sensor optyczny umożliwiający precyzyjną i płynną prace. Sensor umożliwia zmianę DPI w trzech poziomach o rozdzielczości 800/1200/1600, co pozwala dostosować urządzenie do potrzeb użytkownika. Kompaktowe wymiary myszy czynią z niej wygodne narzędzie do pracy w biurze jak i podczas wyjazdów.

  BEZPRZEWODOWA

  Mysz Natec Robin wyposażona jest v bezprzewodową technologie 2,4 Ghz, co pozwala na wygodną prace bez plączących się kabli. Nano odbiornik zapewnia zasięg nawet do 10 metrów od komputera. Mysz posiada schowek na Nano odbiornik, który szczególnie przydatny jest podczas przenoszenia gryzonia.

  ENERGOOSZCZĘDNA

  Dzięki energooszczędnemu sensorowi myszy zużywa niewiele energii, który dodatkowo wyposażony jest w funkcje oszczędzania baterii, co w przypadku dłuższej bezczynności wprowadza mysz w stan hibernacji. Przywrócenie do działania następuje po naciśnięciu dowolnego przycisku. Dołączona do zestawu bateria pozwala na użytkowanie myszy przez około 3 miesiące w zależności od częstotliwości pracy.

  FUNKCJONALNA I WYGODNA

  Ergonomiczny i symetryczny kształt myszy sprawia, że użytkownik będzie czuł się komfortowo nawet podczas wielogodzinnego korzystania z urządzenia. Ergonomiczny kształt oraz żłobienia na bokach urządzenia zapewniają wygodny chwyt zarówno dla lewo i prawo ręcznych użytkowników, powodując że ręka nie meczy się nawet podczas wielogodzinnego użytkowania myszy. Dodatkowo gumowana powierzchnia myszy i scroll zwiększają komfort podczas pracy i poprawiają przyczepność.

  ZAWSZE W GOTOWOŚCI

  Natec Robin wyposażona jest w funkcje Plug&;Play, więc nie musisz się martwić instalacją sterowników, wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB komputera i mysz połączy się z nim automatycznie.

  Mysz dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i zielonym.

Dane produktowe

Dane logistyczne

Ean
5901969407501
Szerokość opakowania [mm]
101
Waga z opakowaniem [kg]
0.12
Wysokość opakowania [mm]
44
Długość opakowania [mm]
147
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania

Opinie