Monitor LED IPS PM-43 43 Security - Nadzór i ochrona / Digital Signage Full HD Praca 24/7 PM-48


Twoja cena:3985,48 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Monitor LED PM-48 marki AG Neovo to urządzenie, które doskonale sprawdza się w ramach nowoczesnych systemów monitoringu CCTV. Wyposażony w panel TFT o jasności 350 nitów z rozdzielczością FHD o współczynniku kontrastu wynoszącym 4000 : 1. Jakość obrazu jest dodatkowo poprawiana poprzez specjalnie zaprojektowane technologie Image Enchance . Porty połączeń RS-232/RJ45/IR zapewniają kontrolę nad wyświetlanym obrazem bezpośrednio z poziomu PC. Wszechstronne możliwości połączeń, możliwość odtwarzania z pamięci USB oraz funkcja DLNA zapewniają komfortową pracę z wieloma formatami danych multimedialnych.

Full HD

Wysoka jakość obrazu

48'' monitor PM48 zapewnia kompleksową obsługę standardu Full HD i dzięki temu umożliwia wyświetlanie zarówno statycznych, jak i dynamicznych, panoramicznych obrazów w maksymalnych rozdzielczościach do 1920x1080 pikseli z automatycznym zachowaniem prawidłowych wartości jasności, kontrastu i naturalności w odwzorowaniu barw. Zastosowana w urządzeniu nowoczesna funkcja chroniąca obraz przed efektem poświaty zapewnia, że nawet wielogodzinne wyświetlanie statycznych treści nie będzie oddziaływać na prawidłowe funkcjonowanie urządzenia i późniejsze naprzemienne prezentowanie zróżnicowanych materiałów. Szerokie kąty widzenia obrazu oraz możliwość naściennej instalacji ekranu dają dodatkowo możliwość do wszechstronnego montażu urządzenia, bez względu na docelowy tryb pracy, czy położenie monitora.

Technologia Anti-Burn-In™

Konstrukcja i sprawdzanie działania w środowiskach ochrony i nadzoru, spowodowały opracowanie przez AG Neovo technologii Anti-Burn-in™ zapobiegania wypalaniu „po obrazów”, znanej także jako utrwalanie obrazów. Wypalenie obrazu ma miejsce wtedy, gdy stałe obrazy wyświetlane są na ekranie zbyt długo, powodując polaryzację ciekłych kryształów na panelu TFT LCD. Technologia Anti-Burn-in™ AG Neovo wydłuża żywotność wszystkich wyświetlaczy AG Neovo.

Technologia Anti-Burn-In

Przykładowe zastosowanie filtra grzebieniowego 3D w monitorze PM 48.

Filtr grzebieniowy 3D

Filtr grzebieniowy 3D oddziela sygnały luminancji i chrominancji w 3-wymiarowym zakresie w celu wyeliminowania przebarwień, przejaskrawienia i tzw. pełzania punktów, które negatywnie wpływają na jakość obrazu. Filtr grzebieniowy 3D dokonuje porównań pole po polu obrazu telewizyjnego i dokładnie oddziela obraz kolorowy od obrazu czarno-białego, a następnie usuwa punkty „wiszące” w pionie i poziomie oraz punkty pełzające. W efekcie uzyskuje się bardzo ostry obraz.

Przeplot 3D

Zapobiega problemom związanym z aproksymacją, takim jak zamazania i miganie.

Funkcja przelot 3D zastosowana w monitorze LED PM-48.

Przykładowe zastosowanie technologii redukcji zakłóceń w monitorze PM48.

Redukcja zakłóceń

Zmniejsza niestabilność sygnału i zakłócenia, zapewnia kryształowo czysty obraz.

Oglądanie multimediów bezpośrednio z USB

Wbudowane wejście USB pozwala na przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki oraz wyświetlanie filmów z urządzeń pamięci masowej USB.

Funkcja DLNA

Dzięki zgodności ze standardem DLNA, u mogące gromadzić treści multimedialne takie jak filmy, muzyka, zdjęcia, może stać się serwerem udostępniającym je innym urządzeniom włączonym do sieci domowej. Generalnie DLNA jest standardem komunikacji wykorzystywanym przez producentów elektroniki użytkowej dla umożliwienia współdzielenia zasobów multimedialnych w ramach sieci domowej.

Zstosowanie

Matryca TFT, niezakłócone wyświetlanie obrazu w wysokiej rozdzielczości Full HD, automatyczne dopasowywanie optymalnego poziomu jasności obrazu, możliwość zróżnicowanego transferu sygnału do urządzenia, błyskawiczna i bezproblemowa komunikacja za pośrednictwem interfejsów RS232 i ethernet, jak również szereg rozmaitych funkcji i metod prezentowania treści sprawia, że za pomocą monitora PM-48 realne stanie się zrealizowanie efektywnego systemu audiowizualnego zarówno dla potrzeb komercyjnych, jak również na użytek prywatny. Pełna obsługa złącz oraz fabryczne przystosowanie monitora do pracy przez całą dobę zapewnia, żeprofesjonalny wyświetlacz informacyjno-reklamowy PM48 stanowić będzie solidny element każdego systemu wizualizacji i z powodzeniem sprawdzi się także w profesjonalnych instalacjach monitoringu IP, czy telewizji CCTV.

PM-48
Panel
Typ panelu LED-Backlit TFT LCD
Przekątna 48”
Max. rozdzielczość 1920 x 1080
Jasność 350 cd/m2
Kontrast 4000 : 1
Kąty widzenia 178°/178°
Paleta barw 1.06 B
Czas reakcji 3ms (GTG)
Częstotliwość

H: 31kHz – 92kHz

V: 48 Hz – 85 Hz

Wejście
VGA 15-Pinowe D-Sub
DVI 24-Pinowe DVI-D
HDMI HDMI
Komponent RCA x 3
CVBS RCA (współdzielone z Komponent)
Port USB USB 2.0
Zewnętrzna kontrola
RS-232 wejście/wyjście 2.5 mm Jack
LAN

RJ45

IR wejście/wyjście

3.5 mm Jack

Audio
Wejście Audio

1x stereo Jack 3.5 O

1x wejście stereo audio RCA

Wyjście Audio

1x wyjście stereo audio RCA

Głośniki

10W x 2

Inne
Zasilanie 100 - 240V
Moc 50 - 60 Hz
Pobór prądu

< 132W (włączony)

< 0.5W (stan czuwania)

Montaż

VESA FPM PMI 400 x 400 mm i 200 x 200 mm

Temperatura pracy

5°C ~ 40°C (-41°F~104°F)

Wilgotność 20%~80%
Wymiary

Bez podstawy: 1081.8 x 623.4 x 59.9 mm (38.1” x 22.0” x 2.4”)

Opakowanie: 1192 x 773 x 171 mm (42.1” x 27.4” x 6.3”)

Waga

Bez podstawy: 11.52 kg (25.4 lbs)

Z opakowanie: 16.4 kg (36.2 lbs)

Certyfikaty

CB, CE, FCC, WEEE, RoHS, REACH, BSMI

Akcesoria

Instrukcja użytkownika, pilot, kabel zasilający,

kabel D-Sub, kabel RS232

Dane techniczne


Przekątna ekranu (cale)
Maksymalna liczba wejść video
Wysokość [mm]
Głębokość [mm]
Kolor
Z wyświetlaniem funkcji na ekranie (OSD)
Szerokość [mm]
Przekątna ekranu [cm]
System wizyjny
Właściwość systemu obrazu

Opinie o produkcie