Moduł fotowoltaiczny Panel PV Hyundai HiE-S480VI - 480 Wp srebrna rama 25 lat gwarancji

Twoja cena:818,08 złnetto

Zapytaj o produkt

Opis produktu


Technologia M6 PERC Shingled zapewnia wysoką sprawność z lepszym działaniem przy niskim nasłonecznieniu. Maksymalizacja wydajności instalacji w ograniczonej przestrzeni.

Całkowite wyeliminowanie LID czyli degradacji wywołanej światłem (ang. Light Induced Degradation) oraz PID czyli degradacji wywołanej napięciem (ang. Potential Induced Degradation), dla zapewnienia większej rzeczywistej produkcji energii w czasie eksploatacji. Konstrukcja z hartowanego szkła i wzmocnionej ramy wytrzymuje surowe warunki, takie jak ciężkie opady śniegu i silny wiatr.

Globalnego zasięgu marka z potężnym finansowym zapleczem, zapewniająca rzetelną, 25-letnią gwarancję.

Testowane w surowych warunkach otoczenia, takich jak amoniak i opary solne.

Centrum R&D Hyundai to akredytowane laboratorium testowe z certyfikatem UL i VDE.

5-leni okres gwarancji na produkt • Na materiały i wykonanie 25-letnia gwarancja sprawności ·Pierwszy rok: 98,0% ·Gwarancja mocy po drugim roku eksploatacji: przy stopniu degradacji wynoszącym 0,55% w skali rocznej, gwarantowane jest zachowanie mocy na poziomie 84,8% przez maksymalnie 25 lat 25 25 Testowane w surowych warunkach otoczenia, takich jak amoniak i opary solne.

O Hyundai Energy Solutions

Założona w 1972r. grupa Hyundai Heavy Industries jest jedną z najbardziej zaufanych marek sektora przemysłu ciężkiego i jest sklasyfikowana na liście Fortune 500. Globalny lider i innowator, firma Hyundai Heavy Industries jest zobowiązana do tworzenia mechanizmów rozwoju, poprzez rozwój i znaczące inwestycje na polu energii odnawialnej. Hyundai Energy Solutions jest jednym z głównych podmiotów działalności energetycznej grupy HHI i szczyci się produkcją wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych dla ponad 3000 odbiorców na całym świecie. Certyfikacja Do zastosowań komercyjnych Generowanie większej ilości energii przy mniejszym nasłonecznieniu Shingled

Informacje o produkcie

Specyfikacje

Długość kabla (-): 1000 mm

Typ konektora: NA

Długość kabla (+): 1000 mm

Moc STC: 480 Wp

Kolor ramy: srebrna

Technologia ogniw: mono

Liczba ogniw: 408 Stück

Wymiary: L: 2056 mm B: 1140 mm H: 35 mm

Waga: 25 kgDane produktowe


Dane techniczne

Moc [Wp]
480
Ciężar [kg]
25
Wysokość [mm]
2056
Przewód połączeniowy
Szerokość [mm]
35
Długość [mm]
1140
Rama
Materiał ogniwa
Monokrystaliczny

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Transport specjalny


Opinie