Moduł fotowoltaiczny panel PV 405Wp Seraphim SRP-405-BMD-HV Czarna rama

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


Seraphim zdecydowanie odróżnia się od innych producentów paneli fotowoltaicznych pochodzących z Chin. Jak wypadają w porównaniu z konkurencją?

Sprawdzimy to, oceniając Seraphim pod kątem czterech parametrów: jakości, wydajności oraz ceny ich produktów, jak też rzetelności i stabilności samego producenta.

15 lat gwarancji na produkt
Firma wprowadza innowacje
Wydajność
Dobre wyniki PVEL w 2021 roku


Czym jest Seraphim?
Seraphim to chińskie przedsiębiorstwo produkujące wytwarzające panele fotowoltaiczne. Powstało w 2011 roku, sprzedało do tej pory 6GWp modułów słonecznych, a ta liczba może się szybko powiększyć, jako że ich roczne moce przerobowe wynoszą 5GWp rocznie. Sprzedają panele we wszystkich smakach i rodzajach, dokładając nawet własne innowacje - nakładające się ogniwa w modułach serii Eclipse.

Panel Fotowoltaiczny Seraphim 400W HC Black Frame. Panel fotowoltaiczny SERAPHIM 400W HC to produkt marki SERAPHIM, wiodącego na świecie dostawcy modułów fotowoltaicznych (TIER 1), wykorzystujących innowacyjne systemy produkcyjne od 2011 roku. Seraphim na nowo zdefiniował serię modułów o wysokiej wydajności poprzez integrację wafli krzemowych 182 mm z technologią multi-busbar i half-cut cell. Moduły Seraphim łączą kreatywną technologię z doświadczeniem by skutecznie poprawić wydajność modułu i moc wyjściową


Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny SERAPHIM 405W czarna rama


Panel fotowoltaiczny SERAPHIM 400W charakteryzuje się małym rozmiarem w porównaniu do produkowanej mocy. Ponadto, panel SERAPHIM jest niezwykle odporny na najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne, co potwierdziły certyfikowane testy norma IP68. Panel skutecznie redukuje również straty energii spowodowane cieniowaniem modułu. Posiada również technologie Anti-PID. Dodatkowo w standardzie zapewnia aż 15 lat gwarancji na produkt jak również 25 lat gwarancji producenta na zachowanie sprawności modułu powyżej 84.8%.

Parametry techniczne - panel fotowoltaiczny SERAPHIM 405W HC: Black Frame

Ogniwa: Monokrystaliczne

Kolor ramy: Czarny

Wymiary: 1707 × 1133 x 35 mm

Ciężar: 21 kg

Moc panelu PV: 405 W

Sprawność: 20,68%

Odporność : IP68

GWARANCJA 15 LAT
Opinie