Mini-poziomica PICO z taśmą nierdzewną 1 m 17-100-22


Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Twoja cena:

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Mini poziomica PICO niemieckiej marki BMI to uniwersalny i innowacyjny przyrząd 3 w 1 - umożliwia on poziomowanie, pomiar długości i zaznaczanie. Obudowa wykonana z twardego tworzywa mieści profesjonalną libellę oraz certyfikowaną taśmę nierdzewną o długości 1 m.
Poziomica PICO posiada kompaktowe wymiary, dzięki czemu zmieści się w każdej kieszeni. Jest przystosowana do pomiarów zarówno w poziomie jak i pionie. Zintegrowana jednometrowa taśma z certyfikatem UE umożliwia dodatkowo pomiar długości, a po całkowitym wysunięciu może zostać jednym ruchem odseparowana od obudowy. Uzyskana w ten sposób sztywna i całkowicie nierdzewna metrówka idealnie przylega do powierzchni umożliwiając odrysowywanie linii. Wysuniętą taśmę można również umocować w poprzek tylnej ścianki poziomicy. Tak przygotowany przyrząd może służyć do jednoczesnego poziomowania, odmierzania i zaznaczania.
Cechy wyróżniające: najwyższa bawarska jakość wykonania gwarantuje długoletni okres użytkowania, libella z pleksiglassu odporna na uderzenia przystosowana do pracy w trudnych warunkach, twarda obudowa z tworzywa ABS, absolutnie wodoodporna, trwale zaznaczone wyraźne kreski centrujące, idealnie okrągła bańka powietrza jednoznacznie wskazuje błąd spoziomowania, wyrazisty kolor cieczy ułatwia pomiary w różnych warunkach oświetleniowych, certyfikowana zgodnie z regulacjami unijnymi jednometrowa taśma nierdzewna, pomiar ciągły w obudowie, a po całkowitym wysunięciu sztywna, wypukła metrówka z możliwością odrysowywania równych linii, wpust na tylnej ściance umożliwia zamontowanie rozłożonej taśmy do jednoczesnego poziomowania, odmierzania i zaznaczania, niewielka waga tylko 75 g.
Podstawowe dane techniczne: libelle poziome 1, długość całkowita 6,2 cm, położenie robocze 0stopni, 180stopni, długość nadrukowanej podziałki 1 m, klasa dokładności 2, masa 75 g.

Dane techniczne


Ean

Opinie o produkcie