MEDIA KONWERTER 100/1000BASE-T RJ45/1000BASE-SX SM SC WDM
  • Indeks producenta:545075
  • Indeks TIM:0001-00013-70710
  • Ocena:
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


Opis produktu:

  • Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia połączenie na odległość do 20 km
  • Do zastosowania z Dwukierunkowym Media Konwerterem WDM Gigabit Jednomodowym, model 545068
  • Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s
  • Technologia WDM - przesyłanie danych dla sygnału nadawanego i odbieranego w tym samym włóknie optycznym na różnych długościach fal
  • Długości fal: Odbiór(RX): 1310 nm / Nadawanie(TX): 1550 nm
  • Jeden port 10/100/1000Base-TX RJ45, maksymalna odległość 100 m
  • Port RJ45 z automatyczną detekcją rodzaju przewodu - Auto MDI/MDI-X
  • Diody statusu ułatwiające monitorowanie pracy urządzenia
  • Może działać jako wolnostojące urządzenie lub do zastosowania z 14-slotową Obudową na Media Konwertery, model 507356
  • Zewnętrzny adapter zasilania 5V DC
  • Gwarancja 3 lata

Standardy:

  • IEEE 802.3 (Skrętka Ethernet)
  • IEEE 802.3ab (Skrętka Gigabit Ethernet)
  • IEEE 802.3u (Skrętka / światłowód Fast Ethernet)
  • IEEE 802.3z (Światłowód Ethernet Gigabit)

Parametry techniczne:

  • Media transmisyjne:
    • 1000Base-T Kat.5 lub lepszy UTP/STP RJ45, EIA/TIA 568
    • 1000Base-LX jednomodowy 8.3/125 µm lub 8.7/125 µm lub 8/125 µm lub 10/125 µm
  • Złącza:
    • Port RJ45, 10/100/1000Base-TX
    • Port optyczny SC, 1000Base-LX
  • Odległości:
    • 20 km dla kabla światłowodowego
    • 100 m dla kabla sieciowego RJ45
  • Długość fal:
    • Odbieranie (RX): 1310 nm
    • Wysyłanie (TX): 1550
  • Siła nadawcza: -8 do -3 dBm
  • Czułość odbiornika: ≤-22 dBm
  • Strata sygnału: 0.2 dB/km
  • MTBF > 100000 godzin
  • Certyfikaty: FCC Class A, CE

Diody sygnalizacyjne:

  • Zasilanie
  • Link / Aktywność
  • Full Duplex/Kolizja
  • 1000 Mb/s - wskaźnik szybkości portu RJ45
  • Wskaźnik połączenia portu optycznego

Zasilanie:

  • Zewnętrzny adapter zasilania: 12V DC, 1.2A
  • Pobór mocy: 5W (maksymalnie)

Parametry fizyczne:

  • Metalowa obudowa
  • Wymiary: 105 x 69 x 25 mm
  • Waga: 180 g
  • Temperatura pracy: 0 - 50°C
  • Wilgotność pracy: 10 – 80% RH, nieskondensowana
  • Temperatura przechowywania: -20 - 70°C

Zawartość opakowania:

  • Dwukierunkowy Media Konwerter WDM Gigabit Jednomdowy
  • Zewnętrzny adapter zasilania
  • Instrukcja użytkownika

Dane produktowe


Dane techniczne

Jednostka
szt.
Producent
INTELLINET
Kod producenta
545075
EAN
766623545075

Dane logistyczne

Ean
0766623545075
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Opinie