LSTAT-800-G3-L5 LOYTEC Panel operatorski, Modbus, NFC
  • Indeks producenta:LSTAT-800-G3-L5
  • Indeks TIM:0001-00014-16847
  • Ocena:
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


LSTAT-800-G3-L5 ma front w kolorze czarnym, ramkę w kolorze białym. Przyciski: temperatura (góra-dół), rolety (góra-dół), wentylator (góra-dół), zajętość, menu.

L-STAT to naścienny panel operatorski o nowoczesnym, minimalistycznym wyglądzie, który pasuje do każdego wnętrza. Kanał komunikacyjny Modbus umożliwia podłączenie bezpośrednio do sterowników wyposażonych w ten interfejs np. do sterowników LOYTEC takich jak LIOB-AIR lub L-ROC. Do jednego sterownika podłączonych może być 16 urządzeń L-STAT.

L-STAT jest wyposażony w segmentowy wyświetlacz LCD z podświetleniem RGB z regulacją barwy, oferując wygodny sposób na dopasowanie panelu do estetyki wnętrza biurowego.

Dodatkowo na wyświetlaczu mogą być umieszczone data i czas, jak również obecny poziom „przyjazności dla środowiska” (w postaci zielonych liści).

Dostępne są dwa poziomy dostępu: użytkownik końcowy i integrator systemów, zabezpieczone za pomocą 4-cyfrowych kodów PIN. Urządzenie L-STAT jest widoczne w sterowniku przez prosty interfejs punktów danych, który może być połączony bezpośrednio do aplikacji zrealizowanej zgodnie z normami IEC-61131 lub IEC-61499 i oferuje wszystkie standardowe funkcje dla punktów danych, takie jak alarmowanie, harmonogramy, trendy, filtrowanie, funkcje matematyczne, itp.

Użycie tagów NFC umożliwia przesyłanie przez L-STAT adresu URL interfejsu sieciowego sterownika do urządzeń mobilnych dla realizacji bardziej zaawansowanych funkcji kontrolnych i zadań konfiguracyjnych lub administracyjnych.

Dodatkowo L-STAT jest wyposażony we wbudowany odbiornik IR, co umożliwia użycie pilota bezprzewodowego.

Skrócona specyfiikacja - szczegóły w karcie katalogowej

Interfejsy i sensory 1 x RS‑485 (ANSI TIA/EIA-485):

  • Modbus RTU (Slave)
1 x NFC (Near Field Communication)
1 x sygnalizator dźwięku
1 x wewnętrzny czujnik temperatury
1 x wewnętrzny czujnik wilgotności
3 x cyfrowe wejścia dla standardowych przełączników lub przycisków
1 x wejście uniwersalne, konfigurowalne dla L-TEMP2 (czujnik temperatury NTC) albo dla cyfrowego wejście dla standardowego przełącznika lub przycisku
1 x odbiornik IR
Przyciski
  • temperatura (góra/dół)
  • rolety (góra/dół)
  • wentylator (góra/dół)
  • zajętość
  • menu

Dane produktowe


Dane techniczne

Kolor
Czarny

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobraniaOpinie