LINX-203 LOYTEC Serwer automatyki BACnet z LIOB-Connect, B-BC, z wbudowanym routerem BACnet/IP do MS/TP
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


Serwery automatyki LINX-202 i LINX-203 (następcy LINX-200, LINX-201) mogą hostować specyficzne dla użytkownika strony graficzne do wizualizacji informacji z sieci BACnet za pośrednictwem LWEB-900 (Building Management) lub LWEB-802 / 803.

Mogą zintegrować fizyczne wejścia / wyjścia przez moduły L-IOB I/O za pośrednictwem LIOB-Connect, LIOB-FT lub LIOB-IP. Lokalne sterowanie i nadpisywanie odbywa się za pomocą wbudowanego pokrętła jog i wyświetlacza z podświetleniem (128 x 64 piksele). Informacje o urządzeniu i punkcie danych wyświetlane są na wyświetlaczu za pomocą symboli i formatu tekstowego. BACnet może być zintegrowany poprzez BACnet / IP lub BACnetMS / TP. Ponadto urządzenie zapewnia łączność, aby jednocześnie integrować systemy KNX, Modbus i M-Bus i łączyć się jako punkty danych bramy o różnym pochodzeniu technologicznym. Opcjonalnie obiekty matematyczne można zastosować w ramach połączenia w celu obliczenia wartości wyjściowych punktów danych w zależności od użytej formuły. W zależności od typu serwery posiadają router BACnet / IP, w tym BBMD oraz funkcję Slave-Proxy (LINX-203).

LINX-202 i LINX-203 mają certyfikat BTL jako B-BC (BACnet Building Controller). Funkcjonalność bramy umożliwia przesyłanie danych pomiędzy wszystkimi technologiami komunikacyjnymi dostępnymi na urządzeniu. Punkty danych o różnych technologiach są mapowane przez lokalne połączenia w urządzeniu. Mapowanie różnych punktów danych na urządzeniach rozproszonych jest obsługiwane przez Global Connections. Serwer LINX obsługuje także funkcję Smart Auto-Connect ™ – automatyczne generowanie połączeń w celu znacznego zmniejszenia nakładu pracy i kosztów. Wszystkie punkty danych technologicznych są automatycznie tworzone jako punkty danych OPC XML-DA i OPC UA.

Pliki do pobraniaOpinie