Klej Kropelka 2ml


Twoja cena:3,49 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Przedsiębiorstwo Glue-Invest to polski producent, który oferuje tylko i wyłącznie nasze rodzime produkty wyróżniające się nie tylko doskonałą jakością, ale także konkurencyjnymi cenami.
Przykładem takiego produktu jest dany tutaj innowacyjny i bardzo popularny wśród Klientów marki klej Kropelka. W niewielkim opakowaniu, o gramaturze 2 mililitrów mieści się prawdziwy rynkowy hit. Jest bowiem klej niezastąpiony w każdym gospodarstwie domowym. Jest bowiem idealny do drobnych napraw w domu. Może być także stosowany do różnego rodzaju prac rękodzielniczych czy też związanych z określonym hobby. Ponadto klej Kropelka może być bez problemu stosowany w branżach: instalacyjnej i w budownictwie. Co ważne, klej Kropelka bez problemu zasycha na zimno. Na pewno warto również zwrócić uwagę na opakowanie tego kleju. Jest ono bowiem unikatowe i bardzo poręczne. Umożliwia bowiem bardzo łatwe i szybkie dozowanie samego produktu. Po aplikacji produktu tubkę można ustawić w pozycji pionowej.

Dane produktowe


Dane techniczne

Ean
3200000001558
Zastosowanie
Budownictwo/instalacja
Sposób utwardzania
Na zimno
Pojemność [ml]
2

Dane logistyczne

Ean
3200000001558
Wysokość opakowania [mm]
85
Szerokość opakowania [mm]
25
Długość opakowania [mm]
25
Waga z opakowaniem [kg]
0.02
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie


Opinia dodana 07.06.2018 r. przez użytkownika:

Bardzo dobry klej Kropelka obok Super Glue jest przeze mnie najczęściej kupowanym klejem tego typu. Niska cena.


Opinia dodana 26.06.2017 r. przez użytkownika:

Klej Kropelka jest jak najbardziej przydatny w domu, szybko schnie i trwale skleja, jest łatwy w użyciu, świetnie się nadaje do wszelkich drobnych napraw za dobrą cenę


Opinia dodana 23.06.2017 r. przez użytkownika:

Zgodnie ze starą reklamą 'Co kropelka sklei, żadne siła nie rozklei". Klej szybko schnie o pozwala na stworzenie trwałej spoiny pomiędzy klejonymi materiałami.


Opinia dodana 18.06.2017 r. przez użytkownika:

niezawodny, klei wszystkie materiały