Green Cell PRO Bateria do Asus A32-N56 N46 N46V N56 N76 / 11,1V 5200mAh

Twoja cena:

Opis produktu

Nowy standard baterii, drugie życie dla Twojego laptopa

Bateria Green Cell PRO - perfekcyjna w każdym calu

Baterie do laptopów Green Cell PRO to doskonały wybór dla wszystkich użytkowników, dla których przede wszystkim liczy się jakość użytych komponentów i żywotność akumulatora, czyli długi czas pracy na baterii i trwałość na lata. W baterii zastosowano wyselekcjonowane, najwyższej klasy elementy, a całość została precyzyjnie wykonana i dokładnie przetestowana.

Powrót do pełnej mobilności razem z Green Cell

Ogniwa Samsung SDI

Najwyższej jakości ogniwa Samsung SDI to akumulatory o powiększonej pojemności w stosunku do standardowych ogniw stosowanych w laptopach. Uznany producent ogniw, jakim jest Samsung, to gwarancja jakości oraz trwałości. Ponadto, pomimo zwiększenia pojemności, bateria zachowuje standardowe rozmiary, tak więc pasuje ona do gniazda laptopa tak samo, jak akumulator bezpośrednio od producenta.

Powrót do pełnej mobilności razem z Green Cell

Zaawansowana elektronika sterująca

Baterie Green Cell PRO wykorzystują nowoczesną elektronikę sterującą do komunikowania się z laptopem, zapewniając tym samym pełne informacje o ich stanie naładowania, pozostałym czasie pracy, oraz czasie do pełnego naładowania. W bateriach serii PRO wykorzystano układy elektroniczne renomowanej firmy Texas Instruments, które używane są również w akumulatorach dostarczanych przez producentów.

Powrót do pełnej mobilności razem z Green Cell

Precyzyjne wykonanie

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz dokładne odwzorowanie kształtu urządzenia sprawiają, że:

  • Bateria jest łatwa w montażu i idealnie dopasowana do obudowy laptopa
  • Obudowa jest odporna na działanie czynników zewnętrznych i doskonale chroni ogniwa oraz układy elektroniczne znajdujące się w środku

Powrót do pełnej mobilności razem z Green Cell

Dane produktowe

Dane techniczne

CN
8507600090

Dane logistyczne

Ean
5902701412234
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Opinie