Gniazdo zasilajace DATA 230V 2P+Z 2M 45x45 czerwone z przesłonami Mediabox

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


Moduły Mediabox przeznaczone są do montażu w ramkach wyposażonych w supporty, puszkach podłogowych, kolumnach wysuwanych z blatu oraz listwach i korytach naściennych przystosowanych do montażu osprzętu modułowego 45x45mm.

Uniwersalny rozmiar modułów systemu Mediabox (22,5x45mm lub 45x45mm) pozwala na stosowanie ich we wszelkich systemach modułowych m.in. Legrand Mosaic, Kontakt Simon K45 oraz innych opartych na standardzie 45x45mm.

Specyfikacja:

  • Złącze: gniazdo zasilające z uziemieniem 230V
  • Wymiar panelu: 45 x 45mm (2M)
  • Mocowanie: w ramce montażowej
  • Podłączenie: podłączenie przewodów za pomocą śrub montażowych
  • Kolor: czerwony
  • Obciążalność: 16A
  • Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
  • Budowa modułowa, pozwala na różną konfigurację gniazd.

Gniazda wyposażone są w przesłony torów prądowych, które zapobiegają dostania się niepożądanych przedmiotów do wnętrza kontaktu. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie chroniące dzieci przed kontaktem z prądem. Zasada działania zabezpieczeń jest bardzo prosta – w mechanizmie gniazda zamontowana jest specjalna przesłona, uchylająca się pod wpływem obu bolców wtyczki. Przesłony są otwierane i zamykane podczas wkładania i wyciągania wtyczki. Dwa różne gniazda można połączyć w parę dzięki specjalnemu łącznikowi dostępnemu w naszym sklepie. Pozwala to na łatwe doprowadzenie i montaż jednego przewodu prądowego do połączonych gniazd.

System Mediabox to uniwersalny system montażu osprzętu pozwalający na niemal dowolną konfigurację modułów, gniazd, łączników itp. w gotowy zestaw. Jednakowy wymiar stosowany przez wszystkich producentów i szeroki wybór elementów pozwala na złożenie gotowego zestawu według preferencji użytkownika, co daje duże możliwości dostosowywania sprzętu do obecnych wymagań. Budowa modułowa systemu Mediabox znacząco ułatwia przygotowanie estetycznej i funkcjonalnej instalacji audio-video-data dla Twojego domu, biura czy też sali konferencyjnej. Moduły systemu Mediabox idealnie nadają się do stworzenia spersonalizowanego zestawu gniazd w pobliżu sprzętu audio, kina domowego lub stanowiska pracy.
Opinie