Gniazdo stałe MINI z dławikiem 5P 16A 400V czerwone GSM 16/5 IP-44 921860


Twoja cena:18,78 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Danym tutaj produktem jest nowoczesne gniazdo stałe. Jest to model mini należący do kategorii gniazd przemysłowych typu stałego. Ten model, zgodnie z wytycznymi producenta - marki ELEKTROMET - został przeznaczony do sprawdzonej, bezpiecznej i trwałej instalacji natynkowej. Rodzajem połączenia zastosowanym w tym modelu jest zacisk śrubowy. W trakcie użytkowania tego modelu warto z całą pewnością zwrócić uwagę na parametry elektryczne, przy jakich może pracować ten model. Wartość prądu znamionowego dla tego modelu jest bowiem równa 16 A, a z kolei wartość napięcia znamionowego wynosi 400 V. Ten model został również wyposażony w pięć biegunów.
Należy zauważyć, że gniazdo opisano za pomocą raczej wysokiego stopnia ochrony IP 44. Takie oznaczenie stanowi dla nas informację o tym, że ten model jest chroniony przed szkodliwym działaniem wilgoci - może być zatem instalowany na przykład w łazienkach, w piwnicach czyt też na strychach.
Wspomniany koncern Elektromet jest polskim przedsiębiorstwem działającym od 1949 roku.

Dane techniczne


Ean
Model
Prąd znamionowy IEC [A]
Liczba biegunów
Napięcie zgodnie z EN 60309-2
Kolor identyfikacyjny
Stopień ochrony (IP)
Rodzaj połączenia
Materiał

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie


Opinia dodana 06.11.2017 r. przez użytkownika:

Dobra jakość wykonania i zastosowanego materiału przy zachowaniu przystępnej ceny. Gniazdo stałe MINI z dławikiem 5P 16A 400V czerwone GSM 16/5 IP-44