Gniazdo stałe MINI z dławikiem 4P 32A 400V czerwone GSM 32/4 IP-44 921866


Twoja cena:20,54 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Danym tutaj produktem jest gniazdo stałe. Jest to model mini, który dodatkowo został wyposażony w dławik. Zaletą tego modelu jest bez wątpienia stopień ochrony, jaki mu przypisano. Jest on bowiem w tym przypadku stosunkowo wysoki. Wynosi bowiem IP 44. Takie oznaczenie stanowi dla nas informację, że ten model jest skutecznie chroniony przed szkodliwymi strugami wody, a także przed pyłami o średnicy 1,0 mm i większymi. Gniazdo może być zatem instalowane na przykład w łazienkach czy też na strychach lub w piwniach. Warto również zwrócić uwagę na parametry elektryczne, jakie przypisano temu modelowi. Prądy znamionowy gniazda jest bowiem równy 32 A, a z kolei wartość napięcia znamionowego wynosi 400 V.
Ten model ma cztery bieguny. Specjaliści zalecają jego instalację za pomocą zacisku śrubowego, a także montaż powierzchniowy. Produkt jest dostępny w czerwonym kolorze.
Gniazdo jest zostało zaprojektowane przez koncern Elektromet. Tradycja tej polskiej firmy sięga już 1949 roku.

Dane techniczne


Ean
Rodzaj połączenia
Stopień ochrony (IP)
Materiał
Model
Napięcie zgodnie z EN 60309-2
Liczba biegunów
Kolor identyfikacyjny
Prąd znamionowy IEC [A]

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie


Opinia dodana 06.11.2017 r. przez użytkownika:

Dobra jakość wykonania i zastosowanego materiału przy zachowaniu przystępnej ceny. Gniazdo stałe MINI z dławikiem 4P 32A 400V czerwone GSM 32/4 IP-44