Gniazdo stałe MINI z dławikiem 4P 16A 400V czerwone GSM 16/4 IP-44 921861


Twoja cena:16,72 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Marka Elektromet to polska firma, której siedziba mieści się w Dzierżoniowie. Firma pracuje na zaufanie swoich klientów nieprzerwanie już od 1949 roku. Jednym z produktów zaprojektowanych oraz wyprodukowanych przez specjalistów współpracujących z tym koncernem jest dane tutaj gniazdo typu stałego. Jest to model mini, należący do kategorii gniazd przemysłowych typu stałego.
Gniazdo opisano za pomocą raczej wysokiego stopnia ochrony IP 44. Takie oznaczenie stanowi dla nas informację , że ten model jest skutecznie chroniony przed szkodliwym działaniem wilgoci, a także przed pyłami. W związku z tym może być instalowany wszędzie tam, gdzie panuje podwyższona wilgotność powietrza, na przykład w łazienkach, na strychach czy też w piwnicach. Gniazdo ma cztery bieguny. Ten model pracuje przy prądzie znamionowym o wartości 16 A, a z kolei wartość napięcia znamionowego dla tego modelu wynosi 400 V. Rodzajem połączenia zastosowanym dla tego modelu jest zacisk bezśrubowy.
Produkt jest przeznaczony do montażu natynkowego i jest dostępny w czerwonym kolorze.

Dane techniczne


Ean
Model
Prąd znamionowy IEC [A]
Liczba biegunów
Napięcie zgodnie z EN 60309-2
Kolor identyfikacyjny
Stopień ochrony (IP)
Rodzaj połączenia
Materiał

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie


Opinia dodana 06.11.2017 r. przez użytkownika:

Dobra jakość wykonania i zastosowanego materiału przy zachowaniu przystępnej ceny. Gniazdo stałe MINI z dławikiem 4P 16A 400V czerwone GSM 16/4 IP-44