Głośniki FURY SKYRAY 5W USB NFU-1309


Twoja cena:52,23 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


FURY SKYRAY

EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO PRZY DŹWIĘKACH SKYRAY

Przy dobrej ścieżce dźwiękowej rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca, niezależnie od gatunku gry, jaka aktualnie się toczy.
Głośnik może z powodzeniem zastąpić graczom zestaw słuchawkowy i usprawnić odbieranie raportów z pola walki. Jednak pełnia jego walorów to wierne odtwarzanie dźwięków i muzyki płynących z gry czy ulubionego filmu.

GŁĘBOKIE BRZMIENIE ZWYCIĘSTWA

Głośniki Fury Skyray to świetne uzupełnienie zestawu gracza o niezastąpione źródło dobrej jakości dźwięku. Mocny i głęboki bas, dzięki wykorzystaniu bass reflex, oraz moc 5W sprawią, że każda rozgrywka zyska epicki wymiar.

EFEKTOWNY DESIGN

Nowoczesny a jednocześnie stylowy czarny design głośników, zyskuje więcej charakteru dzięki możliwości włączenia podświetlenia. Teraz łatwo zlokalizujemy głośniki nawet w ciemnym pokoju.

KONTROLA

Dzięki zastosowaniu regulatora głośności na przewodzie, gracz może w prosty sposób dostosować głośność do swoich potrzeb. Ponadto na regulatorze umieszczono również włącznik podświetlenia. Głośniki są zasilane przez USB, co dodatkowo zwiększa możliwości ich wykorzystania w wielu sytuacjach.

Dane techniczne


Ean
System bass reflex
Aktywne
Bezprzewodowe
Pasywne
Moc znamionowa [W]
Model
Moc muzyczna [W]
Kolor
Zakres częstotliwości [Hz] od
Zakres częstotliwości [Hz] do

Opinie o produkcie