EVSE Stacja ładowania Wallbox Commander 2 22kW Typu2 5m

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


Wallbox Commander 2 to jedna z naszych najbardziej wszechstronnych domowych ładowarek samochodów elektrycznych o mocy 22kW z Wi-Fi, Bluetooth. Super wygodny wyświetlacz i kontrola przez aplikację. Obejmuje opcje zrównoważonego obciążenia(Load Balancing) i współdzielenia panelu(Panel Sharing). Europejski producent, najwyższa jakość i pełne bezpieczeństwo podczas ładowania.

Najważniejsze zalety Wallbox Commander 2 to:

 • Piękny 7 calowy ekran dotykowy
 • Do 22 kW mocy ładowania (podwyższona prędkość ładowania)
 • Łatwy wybór mocy ładowania: 3,7 lub 22 kW
 • Zintegrowany licznik energii
 • Zdalne zarządzanie poprzez aplikację myWallbox
 • Pełna ochrona dzięki detekcji prądów DC 6mA
 • Komunikacja Bluetooth, Wi-Fi opcja 4G
 • Zdalne zarządzanie i administracja
 • Zintegrowany kabel ładujący o długości 5m
 • Prosta instalacja
 • Łatwy w obsłudze
 • Odpowiednia dla wszystkich samochodów elektrycznych z gniazdem typu 2
 • Kolor Czarny
 • Najwyższa jakość – europejski produkt!

Ze stałym kablem ładującym typu 2
Ten Wallbox jest standardowo wyposażony w zintegrowany 5-metrowy kabel ładujący typu 2. Wystarczy wyjąć wtyczkę z uchwytu i włożyć ją do samochodu, aby rozpocząć ładowanie.

Dla połączeń 1-fazowych i 3-fazowych
Ta inteligentna stacja ładująca Wallbox nadaje się do ładowania samochodu prądem do 3×32 A (22 kW), ale możesz ustawić ją na wartości od 6 A do 32 A, aby można ją było łatwo zastosować do dowolnego połączenia sieciowego i dostarczać różną moc ładowania. Pozwala to na ładowanie dowolnego samochodu elektrycznego lub hybrydowego.

Wallbox Commander 2 obsługuje ładowanie 1-fazowe i 3-fazowe i jest kompatybilny z 1-fazowymi i 3-fazowymi sieciami elektrycznymi. Jednak aby wykorzystać moc większą niż 7,4 kW, potrzebne będzie trójfazowe połączenie elektryczne.

Piękny 7 calowy ekran dotykowy

Piękny responsywny ekran dotykowy przeniesie Ciebie w inny świat obsługi urządzeń typu Wallbox. Mnogość funkcji oraz rozbudowane możliwości konfiguracyjne powodują, że spełni on oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Zalety Wallbox Commander 2:

 • Brak subskrypcji na korzystanie z zarządzania punktami ładowania i usług aplikacji
 • Zawiera stały kabel ładujący typu 2 długość 5m lub 7m(Opcja)
 • Łatwa obsługa za pomocą 7-calowego ekranu dotykowego
 • Łatwy dostęp używając osobistej karty do ładowania
 • Połączenie z Wi-Fi, Bluetooth lub LAN, może być rozbudowany o moduł GSM do komunikacji mobilnej
 • Łączność za pośrednictwem aplikacji myWallbox
 • Niższe koszty instalacji w związku z zintegrowaną detekcją DC prądu upływu 6mA
 • Rozszerz funkcjonalność o system Dynamicznego Równoważenia Obciążenia (Dynamic Load Balancing)
 • Prosta instalacja i użytkowanie
 • Bezpieczny europejski produkt

Bez abonamentu
Ta ładowarka nie wymaga subskrypcji za aplikację. Możesz zarządzać nią za pomocą aplikacji lub pośrednictwem portalu myWallbox.

Portal MyWallbox
Skonfiguruj, monitoruj i zarządzaj swoim Wallbox Commander 2 z portalu myWallbox za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub portalu internetowego. Portal myWallbox dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o zużyciu, czasie ładowania i kosztach energii. Możesz ustawić ładowanie, zablokować (i odblokować) stację ładującą, aby zapobiec nadużyciom.

Wallbox Commander 2 może łączyć się przez Bluetooth, WIFI i LAN. Opcjonalnie można wyposażyć go w moduł GSM do mobilnej transmisji danych przez 3G. Dzięki temu możliwe jest otrzymywanie informacji na bieżąco jak również po dotarciu do stacji ładującej. Funkcje takie jak aktywacja sesji ładowania, zrozumienie zużycia energii i kosztów ładowania oraz automatyczne aktualizacje oprogramowania sprawiają, że Wallbox Commander 2 jest najinteligentniejszą i najmniejszą stacją ładującą na rynku. Platforma MyWallbox to osobiste środowisko cyfrowe, które umożliwia sprawdzanie sesji ładowania, zarządzanie stacją ładowania i dostęp do usług, takich jak Smart Charging

Aplikacja Wallbox na smartfony i tablety

Możesz przeglądać i zarządzać wszystkimi ustawieniami urządzenia z telefonu komórkowego lub tabletu za pośrednictwem aplikacji Wallbox. Funkcje aplikacji obejmują ustawianie prądu ładowania, blokowanie i odblokowywanie stacji ładującej, planowanie sesji ładowania (na przykład w momencie, gdy cena energii jest niższa) i nie tylko.

Planowanie sesji ładowania

Możesz użyć aplikacji do ustawienia czasu aktywnego ładowania ładowarki. Na przykład, jeśli używasz stawek w szczycie i poza nim zużycia energii, możesz ustawić samochód tak, aby ładował się tylko podczas tańszych taryf. Naładuje to Twój samochód elektryczny po niższej cenie.

Zablokuj użycie

Ekran dotykowy lub aplikacja pozwala na zablokowanie punktu ładowania, gdy na przykład nie ma Cię w domu. Możliwe jest również ładowanie tylko niektórych kart ładowania do punktu ładowania, a tym samym wykluczenie innych.

Dynamiczne równoważenie obciążenia (Dynamic Load Balancing) z opcjonalną funkcją Power Boost

Funkcja Power Boost zapewnia wykorzystanie maksymalnego dostępnego prądu w ramach bieżącego połączenia elektrycznego do jak najszybszego naładowania samochodu. A wszystko to bez martwienia się o to, czy zbyt duży pobór mocy uruchomi bezpiecznik (lub wyłącznik nadprądowy).
Czy Twoja pralka jest włączona? Wtedy samochód ładuje się wolniej. W praktyce stacja ładująca jest w stałym kontakcie z inteligentnym modułem w szafce licznika. Ten moduł w sposób ciągły monitoruje dostępną w danym momencie moc. Wszystkie urządzenia elektryczne w domu mają pierwszeństwo przed stacją ładującą. Pozostała pojemność jest dostępna do ładowania samochodu. W ten sposób zapewnione jest bezpieczne i optymalne wykorzystanie przyłącza zasilania i zapobiega się przeciążeniu.

Instalacja
Instalacja Commander 2 jest wyjątkowo prosta. Nie mniej zalecamy skorzystanie z usługi wykwalifikowanego elektryka.

Europejski produkt

Wallbox to hiszpański producent, którego głównym celem jest projektowanie, produkcja i dystrybucja innowacyjnych systemów ładowania EV, aby wspierać nadejście zrównoważonego transportu. Wallbox koncentruje się na pomocy branży EV w przekształcaniu samochodów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in w atrakcyjną alternatywę dla bardziej tradycyjnych środków transportu.Pliki do pobraniaOpinie