Dzwonek bezprzewodowy bateryjny DANCE 90dB 10 dźwięków zasięg 150 metrów biały ST-905 SUN10000425


Twoja cena:50,82 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Danym tutaj produktem jest nowoczesny dzwonek. Ten model jest niezwykle praktyczny, jest bowiem bezprzewodowy. Składa się z dwóch elementów: przycisku oraz głośnika. Zasięg działania dla tego modelu wynosi 150 metrów. Warto również zauważyć, że ten model wykonano z wysokiej jakości, starannie dobranego oraz wyselekcjonowanego tworzywa sztucznego w uniwersalnym, białym kolorze. Ten model jest zasilany za pomocą baterii. Łącznie do wyboru jest dziesięć różnych dźwięków. A z kolei głośność tego modelu jest równa 90dB. Warto również dodać, że wartość napięcia znamionowego wynosi 3V.
Produkt opisano za pomocą raczej wysokiego stopnia ochrony - IP44. Takie oznaczenie stanowi dla nas informację, że ten model jest skutecznie chroniony przed ciałami obcymi o średnicy 1,0 mm oraz większymi. Jest również chroniony przed wilgocią.
Produkt jest częścią kolekcji Sundi, składającej się z dzwonków oraz gongów. Linia została zaprojektowana przez koncern Zamel, jednego z wiodących wytwórców tego typu produktów w tej części Europy.

Dane techniczne


Ean
Materiał obudowy
Napięcie znamionowe [V]
Kolor obudowy
Głośność [dB]
Stopień ochrony (IP)

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie