Baterie alkaliczne Alkaline Power AA firmy Panasonic mogą być wykorzystywane do wielu zastosowań, szczególnie w urządzeniach o n

Twoja cena:
IlośćRabatCena brutto

Opis produktu


Baterie alkaliczne Alkaline Power AA firmy Panasonic mogą być wykorzystywane do wielu zastosowań, szczególnie w urządzeniach o niskim poborze mocy wymagających niezawodnego i długotrwałego zasilania, takich jak wagi, piloty, zegary i inne.

Specyfikacja techniczna:

  • Kod: LR6APB
  • Rozmiar: AA
  • Technologia: Alkaliczne
  • Napięcie: 1,5V
  • Średnica: 14,5 mm
  • Waga: 22,8 g
  • Okres trwałości: 7 lat
  • Opakowanie: blister (10 sztuk).

Baterie ALKALINE POWER - wysoka jakość

Dzięki bateriom firmy Panasonic z linii Alkaline Power uzyskasz maksimum mocy za najniższą cenę. Dzięki niezawodności i wytrzymałości możesz używać ich do urządzeń codziennego użytku. Możesz używać baterii alkalicznych Panasonic Alkaline Power w szerokim zakresie zastosowań, szczególnie w urządzeniach wymagających długotrwałego i niezawodnego zasilania, takich jak piloty zegary i wiele innych. Również w przypadku zabawek, a nawet podstawowych odbiorników radiowych linia Alkaline Power sprawdzi się doskonale, zapewniając zrównoważone połączenie mocy, wytrzymałości i opłacalności.

Szczytowe osiągnięcie technologii baterii alkalicznych

Potrójna, wytrzymała powłoka zapewniająca niezakłócony przepływ energii

W konwencjonalnych bateriach oporność przejściowa biegunów może z czasem wzrosnąć i spowodować częściowe ścieranie się warstwy niklu, a w konsekwencji uszkodzenie baterii. Nowa, wytrzymała powłoka Triple Tough Coating rozwiązuje ten problem dzięki zastosowaniu stopu żelaza i niklu na dodatnich i ujemnych biegunach baterii ALKALINE Power AA. Rezultat? Zwiększony przepływ energii i dłuższa żywotność.

Ochrona przed wyciekami dzięki unikalnej technologii ograniczającej gromadzenie się gazów

Ogniwa Panasonic ALKALINE Power AA wyposażone są w zaawansowaną ochronę przed wyciekiem Anti-Leak Protection, która zapobiega gromadzeniu się gazu w przypadku nadmiernego rozładowania ogniwa lub przechowywana przez długi czas. Obniżone ciśnienie oznacza mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia konstrukcji i rozszczelnienia, a także ochronę cennych urządzeń przed uszkodzeniem.

Przechowuj baterie bez obaw przez okres do 7 lat

Możesz polegać na bateriach Panasonic ALKALINE Power AA – zachowują bowiem swoje właściwości nawet po bardzo długim okresie przechowywania. Wysokiej jakości materiały zapobiegają degradacji ogniw, a technologia ochrony przed wyciekami minimalizuje ryzyko rozszczelnienia baterii, zapewniając długotrwałą stabilność przed użyciem.
Opinie