ALANTEC pigtail LSOH 2m SM 1J 9/125 wtyk LC żółty
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


Krótki odcinek kabla wyprodukowany z jednomodowego światłowodu, zarobiony z jednej strony złączem LC/PC. Przeznaczony do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Dodatkowo konstrukcja powłoki została wykonana w sposób (Easy Strip) umożliwiający jej zdjęcie bez użycia specjalistycznych narzędzi. Zastosowane włókno G.652d w porównaniu do wersji 652 (a,b) ograniczyło negatywne zjawisko "piku wodnego", czyli zwiększonego tłumienia w paśmie od 1360 nm do 1460 nm. Odmiana 652d jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.657.

Specyfikacja:

  • Producent: ALANTEC
  • Symbol: FOI-LC-9SM-2
  • Ilość: 1 sztuka
  • Długość przewodu: 2 m
  • Rodzaj: jednomodowy SM
  • Złącza: LC
  • Standard polerowania: PC
  • Standard włókna: G.652D
  • Włókno: OS2 (9/125 μm)
  • Powłoka: LSZH (Easy Strip)
  • Kolor: zółty

Cechy produktu:

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
  • Wysoka jakość wykonania

Zastosowanie:

Pigtaili użyjemy do budowy sieci abonenckich FTTx, zastosujemy je w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich.

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx


Opinie