Adapter światłowodowy SC/SC Simplex Singlemode/ EFB


Twoja cena:4,60 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Opis produktu:

  • EFB-Elektronik P/N: 53302.33 - jednomodowy adapter światłowodowy SC Simplex/SC Simplex

Parametry techniczne:

  • Złącze 1: SC-Simplex
  • Złącze 2: SC-Simplex
  • Materiał obudowy: plastik
  • Tuleja ceramiczna
  • Mocowanie adaptera: śruby M2
  • Mocowanie wtyku: zatrzask
  • Temperatura robocza: -40 - 75°C
  • Temperatura przechowywania: -40 - 85°C
  • Długość: 27,6 mm
  • Szerokość: 22 mm
  • Wysokość: 9,3 mm
  • Zgodność ze standardem IEC61754-4

EFB-Elektronik GmbH to wiodący producent i dostawca profesjonalnych technologii sieciowych i rozwiązań system&;oacute;ww przemysłowych działający od 1988 roku. Oferta firmy obejmuje okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe z certyfikowanymi produktami wysokiej klasy stosowanynymi w takich segmentach rynku jak: telekomunikacja, informatyka, alarmy i zabezpieczenia, datacenter, elektryka, elektronika, instalacje przemysłowe.

Dane techniczne


Ean

Opinie o produkcie